reklam
Bugun...
Alaattin Çakıcı’dan af açıklaması
Tarih: 06-06-2018 20:46:00 + -


Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevi'nde kalan Alaattin Çakıcı, basın danışmanı vesilesiyle son günlerde gündemden düşmeyen ‘af’ konusunda açıklama yaptı. Çakıcı, “Kendime af istemiyorum, af talebim tüm kader mahkumlarınadır. Göz Ardı Etmeyin.” dedi. Millet İttifakı'nı da değerlendiren Çakıcı, “İyi Parti’deki Ülkücü kadrolara oy veren milliyetçi kesimin ahı; sadece Meral Akşener'in üzerindedir.” ifadesini kullandı.

Alaattin Çakıcı’dan af açıklaması

Alaattin Çakıcı’dan af açıklaması

 

Kırıkkale Keskin T Tipi Cezaevinde kalan Alaattin Çakıcı basın danışmanı Ferhat Aydoğan aracılığı ile gündemdeki af konusuyla ilgili açıklama yaptı. Af konusunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenen Çakıcı, adaletin kişiler için değil, tüm toplum için olduğunu belirterek, Bahçeli’nin af talebini geri çevirmemesini istedi.

 

Açıklamasında devletimiz, şanlı ordumuz ve güvenlik görevlilerimizin, yurt içi ve sınır ötesinde Türk düşmanı olan devlet ve Siyonist üst aklı, vurgun yemiş, sahile vuran şaşkın bir köpek balığına çevirdiğini söyleyen Çakıcı, barış süreciyle ilgili, “Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bu çirkin senaryonun amacının Türkiye'nin bölünmesini hissettiği an Güneydoğu'da sözde öz yönetim denilen bölgeyi ve teröristleri yerle bir ettiğini, Aziz milletimiz ve Dünya kamuoyu bilmektedir. Sayın Erdoğan başarılı tutumuyla okyanus ötesi ve batıya ülkemiz ve coğrafyamızın üzerindeki oynanan, 20. yy geniş kapsamlı Haçlı seferine çok sert tavır koyduğu için; 15 Temmuz'da devletin kılcal damarlarında uyuyan hücreleri, FETÖ’cü hainleri, 15 Temmuz'da devreye sokarak boğacaklarını zanneden hainlere ve onların patronlarının heveslerini kursaklarına tıkayan Sayın Erdoğan ve Aziz milletimiz, şaşkına dönen bu Gafil üst akıl Fırat Kalkanı Operasyonu’nda ve Zeytin Dalı Harekatı'nda kafa tutan Devletimiz, milletimiz, her etnik gruptan oluşan Vatansever halkımız kenetlenerek, batılı süper güçleri Dünyanın değişik milletlerin gözü önünde rezil etmiştir.” diye yazdı.

 

HDP PKK’NIN SİYASİ KANADIDIR

 

Çakıcı şunları ifade etti:

 

“HDP hala şu ana kadar PKK ve PYD nin terörist bir örgüt, Kürtlerin ve Türklerin düşmanı diyemediği için, bu Türkiye'nin partisi değil PKK'nın siyasi kanadıdır.

 

“MİLLİYETÇİLERİN AHI AKŞENER’İN ÜZERİNEDİR”

 

Şimdi soruyorum CHP içindeki gerçek bulur devleti savunan gerçek Atatürkçüler Parti içinde bulunmaktadır. Aynı zamanda, PKK sever DHKPC sever, Etkin üyeler de bulunmaktadır. 1. turda kazanamazsanız, bütün amaçları Tayyip Erdoğan düşmanlığından HDP, CHP, Meral Akşener'e oy vererek size düşmanlıklarından, Batı ile birlikte hareket etmek kaydıyla, yeni 15 Temmuzları milletimize yaşatacaklarını bu millet iyi bilmektedir. İyi Parti'nin içerisinde tabanda ve yönetimde vatanına gönülden bağlı ülkücüler, böyle bir oluşumdan vicdanları sızlayacağından eminim. Bir Amerika projesi bu ittifak gerçekleşirse tabandaki ve tavandaki İyi Parti’deki Ülkücü kadrolara oy veren milliyetçi kesimin ahı; sadece Meral Akşener'in üzerindedir.”

 

 

 

 

 

 
Kaynak: YENİ AKİT

Editör: TÜRKİYE HABER GRUBU turkiyehabergrubu.com

Bu haber 451 defa okunmuştur.

YORUMLARİLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER DİĞER HABERLERİ