reklam
Bugun...
Seçim kurulu ilan etti: İşte il il aday listesi!
Tarih: 03-03-2019 20:19:00 + -


2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi. Buna göre il bazında partilerin adayları şöyle oldu...

Seçim kurulu ilan etti: İşte il il aday listesi!

Seçim kurulu ilan etti: İşte il il aday listesi!

2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimlerine katılacak siyasi partilerin il ve ilçe seçim kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki incelemeler tamamlandı.

 

İtiraz sürecinin sona ermesinin ardından, bağımsız adaylar dahil kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi.

 

Buna göre illerde partilerin adayları şöyle:

 

TRABZON

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Trabzon Büyükşehir: Murat Zorluoğlu (Cumhur İttifakı)

 

Ortahisar: Ahmet Metin Genç (Cumhur İttifakı)

 

Akçaabat: Osman Nuri Ekim (Cumhur İttifakı)

 

Araklı: Recep Çebi (Cumhur İttifakı)

 

Arsin: Muhammet Sait Gürsoy (Cumhur İttifakı)

 

Beşikdüzü: Harun Demirci (Cumhur İttifakı)

 

Dernekpazarı: Mehmet Aşık (Cumhur İttifakı)

 

Düzköy: Yılmaz Ankara (Cumhur İttifakı)

 

Çaykara: Hanefi Tok (Cumhur İttifakı)

 

Hayrat: Salih Öztel (Cumhur İttifakı)

 

Köprübaşı: Ali Aydın (Cumhur İttifakı)

 

Maçka: Koray Koçhan (Cumhur İttifakı)

 

Of: Salim Salih Sarıalioğlu (Cumhur İttifakı)

 

Sürmene: Rahmi Üstün (Cumhur İttifakı)

 

Tonya: Osman Beşel (Cumhur İttifakı)

 

Vakfıkebir: Muhammet Balta (Cumhur İttifakı)

 

Yomra: İbrahim Sağıroğlu (Cumhur İttifakı)

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Ortahisar: Mehmet Salih Akyüz (Millet İttifakı)

 

Beşikdüzü: Ramis Uzun (Millet İttifakı)

 

Maçka: Musa Turan (Millet İttifakı)

 

Düzköy: Fehmi Köroğlu (Millet İttifakı)

 

Vakfıkebir: Emin Uludüz (Millet İttifakı)

 

Of: Hilmi Saral (Millet İttifakı)

 

Sürmene: Kemal Küçükali (Millet İttifakı)

 

Çaykara: Hasan Düzgün

 

Hayrat: Ahmet Hasançebioğlu (Millet İttifakı)

 

Tonya: Şuaib Aydın (Millet İttifakı)

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Çarşıbaşı: Mümin Nuhoğlu (Cumhur İttifakı)

 

Şalpazarı: Refik Kurukız (Cumhur İttifakı)

 

 

- İYİ Parti

 

Trabzon Büyükşehir: Atakan Aksoy (Millet İttifakı)

 

Akçaabat: Osman Akbulut (Millet İttifakı)

 

Araklı: Hasan Suiçmez (Millet İttifakı)

 

Arsin: Suat Sarıalioğlu (Millet İttifakı)

 

Çarşıbaşı: Mehmet Turan (Millet İttifakı)

 

Çaykara: Hanife Birinci

 

Dernekpazarı: Cevdet Cemal Cansız (Millet İttifakı)

 

Köprübaşı: Selim Avcı (Millet İttifakı)

 

Şalpazarı: Mehmet Öngöz (Millet İttifakı)

 

Yomra: Mustafa Bıyık (Millet İttifakı)

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Trabzon Büyükşehir: Hasan Saka

 

Ortahisar: Ensar Bozali

 

Dernekpazarı: Abidin Pergel

 

Düzköy: Suat Çalık

 

Hayrat: Süleyman Baş

 

Köprübaşı: Bayram Aydın

 

Maçka: Hikmet Aydın

 

Of: Mehmet Sarıalioğlu

 

Sürmene: Aydın Danışmaz

 

Şalpazarı: Ahmet Kıran

 

Tonya: Abdullah Altuntaş

 

Vakfıkebir: İbrahim Baş

 

Yomra: Selçuk Atasoy

 

Akçaabat: Osman Tuğrul Gazi Bayram

 

Araklı: Ümit Çebi

 

Arsin: Ramis Sunguroğlu

 

Beşikdüzü: Turan Kudu

 

Çarşıbaşı: Abdullah Kul

 

Çaykara: Hasan Abanoz

 

 

 

- Büyük Birlik Partisi

 

Ortahisar: Yılmaz Mermertaş

 

Araklı: Hamit Baycan

 

Arsin: Abdulkadir Handekli

 

Beşikdüzü: Mehmet Ali Gündoğdu

 

Çaykara: Rifat Taşkın

 

Dernekpazarı: Mustafa Kemal Bayraktar

 

Köprübaşı: Atilhan Sancak

 

Maçka: Taner Gür

 

Of: Numan Harputoğlu

 

Sürmene: Orhan Kahveci

 

 

 

- Demokrat Parti

 

Trabzon Büyükşehir: Ercan Şılbır

 

Ortahisar: Tahsin Azaklı

 

Şalpazarı: Mete Alpkan Karahasanoğlu

 

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Trabzon Büyükşehir: Hadiye Solmaz

 

Ortahisar: Miktat Ölmez

 

Araklı: Ali Burhan Çavuşoğlu

 

Çarşıbaşı: Ekrem Eski

 

 

 

- Vatan Partisi

 

Trabzon Büyükşehir: İnci Güngör

 

Arsin: Harun Bülbül

 

Çaykara: Mehmet Emin Ayan

 

Yomra: Ali Bayraktar

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

Trabzon Büyükşehir: Haydar Bektaşoğlu

 

Ortahisar: Ömer Turan

 

Akçaabat: Ferhat Yanık

 

Araklı: Ferdi Şahintürk

 

Arsin: Faik Ahmet Sarı

 

Beşikdüzü: Abdullah Özdemir

 

Çarşıbaşı: Yusuf Öztürk

 

Çaykara: Mehmet Akıl

 

Dernekpazarı: Aydın Alioğlu

 

Düzköy: Mahmut Mermertaş

 

Hayrat: Kadir Altunkaynak

 

Köprübaşı: Dursun Tuğrul Güzel Yazıcı

 

Maçka: Serkan Genç

 

Of: Fatih Hayır

 

Sürmene: Zeki Uzun

 

Şalpazarı: Abdurrahman Yıldız

 

Tonya: Cemil Uzuner

 

Vakfıkebir: Mustafa Kul

 

Yomra: Mehmet Cengiz Köroğlu

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

Trabzon Büyükşehir: Özgür Murat Büyük

 

 

 

- Bağımsız adaylar

 

Trabzon Büyükşehir: İbrahim Topuz

 

Akçaabat: Okan Koç

 

Araklı: Erkan Kolancı

 

Çarşıbaşı: Halil Kul

 

Çaykara: Mehmet Kara

 

Dernekpazarı: Zeki Avni Usta

 

Hayrat: Mehmet Nuhoğlu

 

Köprübaşı: Zeki İmamoğlu

 

Of: Güngör Saral

 

Şalpazarı: Fatih Kandil

 

Şalpazarı: Fatih Yılmaz

 

 

 

ADIYAMAN

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Adıyaman merkez: Süleyman Kılınç

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Adıyaman merkez: Rıfat Erdem

 

İYİ Parti

Adıyaman merkez: Abdulkadir Kırmızı

 

Saadet Partisi

Adıyaman merkez: Ahmet Faruk Ünsal

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Adıyaman merkez: Mustafa Doğan

 

Demokratik Sol Parti

Adıyaman merkez: Ergün Koç

 

Vatan Partisi

Adıyaman merkez: Arif Doğan

 

Türkiye Komünist Partisi

Adıyaman merkez: Abdurrahim Kahraman

 

Bağımsız adaylar

Adıyaman merkez: Ahmet Alagöz, Gafari Koparal, Abdulkadir Tünçmen

 

EDİRNE

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Edirne merkez: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı)

 

Cumhuriyet Halk Partisi

Edirne merkez: Recep Gürkan (Millet İttifakı)

 

Halkların Demokrasi Partisi

Edirne merkez: Menderes Erol

 

Saadet Partisi

Edirne merkez: Mansur İriş

 

Demokrat Parti

Edirne merkez: Sibel Barshan

 

Büyük Birlik Partisi

Edirne merkez: Arif Köroğlu

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Edirne merkez: Hamdi Sedefçi

 

Demokratik Sol Parti

Edirne merkez: Hayri İdil

 

Vatan Partisi

Edirne merkez: Cengiz Balcı

 

İZMİR

 

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Nihat Zeybekci (Cumhur İttifakı)

 

Balçova: Evrim Özen (Cumhur İttifakı)

 

Bayındır: Uğur Demirezen (Cumhur İttifakı)

 

Bayraklı: Ali Aslan (Cumhur İttifakı)

 

Bergama: Hakan Koştu (Cumhur İttifakı)

 

Beydağ: Ogün Asil Aydoğdu (Cumhur İttifakı)

 

Bornova: Reşat Gençtürk (Cumhur İttifakı)

 

Buca: Mustafa Arslan (Cumhur İttifakı)

 

Çiğli: Okan Korkmaz (Cumhur İttifakı)

 

Gaziemir: Nazmi Yılmaz (Cumhur İttifakı)

 

Güzelbahçe: Burcu Dereci (Cumhur İttifakı)

 

Karabağlar: Bilal Doğan (Cumhur İttifakı)

 

Karaburun: Ferhan Eroğlu (Cumhur İttifakı)

 

Karşıyaka: Ayda Maç (Cumhur İttifakı)

 

Kemalpaşa: Arif Uğurlu (Cumhur İttifakı)

 

Kınık: Sadık Doğruer (Cumhur İttifakı)

 

Kiraz: Saliha Özçınar (Cumhur İttifakı)

 

Konak: Melek Eroğlu (Cumhur İttifakı)

 

Menderes: Bülent Soylu (Cumhur İttifakı)

 

Menemen: Durmaz Bayraktar (Cumhur İttifakı)

 

Ödemiş: Münir Bezmez (Cumhur İttifakı)

 

Seferihisar: Hamit Nişancı (Cumhur İttifakı)

 

Selçuk: Osman Başterzi (Cumhur İttifakı)

 

Tire: Selman İçelli (Cumhur İttifakı)

 

Torbalı: Adnan Yaşar Görmez (Cumhur İttifakı)

 

Urla: Adıgüzel Demirel (Cumhur İttifakı)

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Mustafa Tunç Soyer (Millet İttifakı)

 

Aliağa: Özcan Durmaz (Millet İttifakı)

 

Balçova: Fatma Çalkaya (Millet İttifakı)

 

Bayındır: Ufuk Sesli (Millet İttifakı)

 

Bayraklı: Serdar Sandal (Millet İttifakı)

 

Bergama: İdris Yavuz Yılmaz (Millet İttifakı)

 

Beydağ: Feridun Yılmazlar (Millet İttifakı)

 

Bornova: Mustafa İduğ (Millet İttifakı)

 

Buca: Erhan Kılıç (Millet İttifakı)

 

Çeşme: Ekrem Oran (Millet İttifakı)

 

Çiğli: Utku Gümrükçü (Millet İttifakı)

 

Dikili: Adil Kırgöz (Millet İttifakı)

 

Foça: Fatih Gürbüz (Millet İttifakı)

 

Gaziemir: Halil Arda (Millet İttifakı)

 

Güzelbahçe: Mustafa İnce (Millet İttifakı)

 

Karabağlar: Muhittin Selvitopu (Millet İttifakı)

 

Karaburun: İlkay Girgin Erdoğan (Millet İttifakı)

 

Karşıyaka: Cemil Tugay (Millet İttifakı)

 

Kemalpaşa: Rıdvan Karakayalı (Millet İttifakı)

 

Kınık: Ahmet Özkan (Millet İttifakı)

 

Konak: Abdül Batur (Millet İttifakı)

 

Menderes: Mustafa Kayalar (Millet İttifakı)

 

Menemen: Serdar Aksoy (Millet İttifakı)

 

Narlıdere: Ali Engin (Millet İttifakı)

 

Ödemiş: Mehmet Eriş (Millet İttifakı)

 

Seferihisar: İsmail Yetişkin (Millet İttifakı)

 

Selçuk: Filiz Ceritoğlu Şengel (Millet İttifakı)

 

Torbalı: İsmail Uygur (Millet İttifakı)

 

Urla: İbrahim Burak Oğuz (Millet İttifakı)

 

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Aliağa: Serkan Acar (Cumhur İttifakı)

 

Çeşme: Mustafa Cenger (Cumhur İttifakı)

 

Dikili: Sema Akıncı (Cumhur İttifakı)

 

Foça: Serdar Mersinli (Cumhur İttifakı)

 

Narlıdere: Süleyman Kocabıyık (Cumhur İttifakı)

 

 

 

 

- İYİ Parti

 

Kiraz: Mehmet Emin Avşar (Millet İttifakı)

 

Tire: Atakan Duran (Millet İttifakı)

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Selçuk Karakülçe

 

Aliağa: Osman Kocabıyık

 

Balçova: Deniz Danacıoğlu

 

Bornova: Sedat Anavatan

 

Buca: İsmail Hakkı Bekiroğlu

 

Çiğli: Abdurahman Tekin

 

Çeşme: Ufuk Çankaya

 

Dikili: İsmail Can Polat

 

Güzelbahçe: Kemal Cem Pülten

 

Karşıyaka: Okan Adatepe

 

Karaburun: Dinçer Özlüoğlu

 

Kemalpaşa: Savaş Memiş

 

Kınık: Ali Göktaş

 

Kiraz: Salim Özkarataş

 

Konak: Ali Sami Er

 

Menderes: Nedim Yaşar Gürsoy

 

Narlıdere: Erdoğan Ezgi

 

Ödemiş: Güngör Demirkaya

 

Seferihisar: Suna Çabuk

 

Selçuk: Hüseyin Kireç

 

Tire: Tayfur Çiçek

 

Torbalı: Behaettin Karaca

 

Urla: Oya Kahraman

 

 

- Vatan Partisi

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Rifat Mutlu

 

Aliağa: Hasan Şahin

 

Balçova: Necati Ağralı

 

Bayındır: İsmail Babahan

 

Bayraklı: Hasan Atilla Türköz

 

Bergama: Mehmet Feyzi Demirtaş

 

Beydağ: Hüseyin Çakıcı

 

Bornova: Cengiz Çakır

 

Buca: İsa Şenol

 

Çeşme: Hakan Ortabaş

 

Çiğli: Bülent Şahin

 

Dikili: Mehmet Albayrak

 

Foça: Esin Hatırlı

 

Gaziemir: Cumhur Işık Atabay

 

Güzelbahçe: H. Cengiz Erşen

 

Karabağlar: Abdullah Karşılayan

 

Karaburun: Orhan Bulunmaz

 

Karşıyaka: Hüseyin Cem Zeren

 

Kemalpaşa: Hasan Ali Karşılayan

 

Kınık: Sefa Köken

 

Kiraz: Meltem Ayvalı

 

Konak: Bülent Karagöz

 

Menderes: Birkan Burkan

 

Menemen: Baittin Erbey

 

Narlıdere: Gazi Kendigelen

 

Ödemiş: Abdullah Özoğlu

 

Seferihisar: Veli Bozkaya

 

Selçuk: Levent Özciğer

 

Tire: Nevin Odabaş

 

Torbalı: Muzaffer Yıldırımer

 

Urla: Cenap Yener

 

 

 

 

- Saadet Partisi

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Şerafettin Kılıç

 

Aliağa: İsmet Topal

 

Balçova: Seyfullah Özbek

 

Bayındır: Ayhan Bilgi

 

Bayraklı: Vedat Kolukısı

 

Bergama: Halit Gül

 

Beydağ: Mustafa Bekar

 

Bornova: İbrahim Orakçı

 

Buca: Ceren Kara

 

Çiğli: Muhsin Gircude

 

Dikili: Mustafa İnan

 

Foça: Paşali Feyiz

 

Gaziemir: Ömer Çağlar

 

Güzelbahçe: Osman Tunç

 

Karabağlar: Mümin Baştürk

 

Karaburun: Zekeriya Yılmaz

 

Karşıyaka: Hatice Değerli

 

Kemalpaşa: Mehmet Ali Özüdoğru

 

Kınık: Selim Özcan

 

Kiraz: Mesut Sertkaya

 

Konak: Mustafa Erduran

 

Menderes: Hamza Demir

 

Menemen: Servet Yıldız

 

Narlıdere: Halil Yalçınkaya

 

Ödemiş: Şahap Bozkurt

 

Seferihisar: Zehra Çakar

 

Selçuk: Mine Güzel

 

Tire: Mehmet Ekmen

 

Torbalı: Kasım Ocak

 

Urla: Harun Güneş

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Mehmet Dinç

 

Konak: Özcan Kaya

 

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Senem Doruk İnam

 

Konak: Burhan Aksakal

 

 

 

 

- Demokrat Parti

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Tarcan Ülük

 

Konak : Adnan Zağlı

 

 

 

 

- Bağımsız Adaylar

 

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: İbrahim Demir

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Ali İhsan Erdenilgen

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Yalçın Yanık

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi: Deniz Tütmez

 

Konak: Barış Ürkmeyen

 

 

 

BAYBURT

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Bayburt merkez: Fatih Yumak

 

Cumhuriyet Halk Partisi

Bayburt merkez: Kağan Eraslan

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Bayburt merkez: Hükmü Pekmezci

 

İYİ Parti

Bayburt merkez: Yunus Özyıldırım

 

Saadet Partisi

Bayburt merkez: Osman Nuri Temür

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Bayburt merkez: Nevriye Zor

 

Demokratik Sol Parti

Bayburt merkez: Murat Çikot

 

Türkiye Komünist Partisi

Bayburt merkez: Özgün Can

 

Bağımsız adaylar

Bayburt merkez: Mehmet Emir

 

KAHRAMANMARAŞ

 

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Hayrettin Güngör (Cumhur İttifakı)

 

Andırın: Ahmet Doğan (Cumhur İttifakı)

 

Afşin: Mehmet Fatih Güven (Cumhur İttifakı)

 

Dulkadiroğlu: Necati Okay (Cumhur İttifakı)

 

Ekinözü: Bilal Eker (Cumhur İttifakı)

 

Elbistan: Mehmet Gürbüz (Cumhur İttifakı)

 

Göksun: Hüseyin Coşkun Aydın (Cumhur İttifakı)

 

Onikişubat: Hanefi Mahçiçek (Cumhur İttifakı)

 

Pazarcık: İbrahim Yılmazcan (Cumhur İttifakı)

 

Türkoğlu: Osman Okumuş (Cumhur İttifakı)

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Ali Öztunç (Millet İttifakı)

 

Dulkadiroğlu: Ayhan Çiftarslan (Millet İttifakı)

 

Nurhak: İlhami Bozan (Millet İttifakı)

 

Ekinözü: Fatih Vicdan (Millet İttifakı)

 

Pazarcık: Haydar İkizer (Millet İttifakı)

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Nurhak: Battal Kaya (Cumhur İttifakı)

 

Çağlayancerit: Hanifi Sarıaltun (Cumhur İttifakı)

 

 

 

 

- İYİ Parti

 

Onikişubat: Mustafa Bastırmacı (Millet İttifakı)

 

Elbistan: Abdullah Paksoy (Millet İttifakı)

 

Afşin: Adem Yıldız (Millet İttifakı)

 

Göksun: Ramazan Koca (Millet İttifakı)

 

Andırın: Ali Çatalbaş (Millet İttifakı)

 

Türkoğlu: Hasan Kızıldağ (Millet İttifakı)

 

Çağlayancerit: Ahmet Nazım Engizek (Millet İttifakı)

 

 

 

- Halkların Demokratik Partisi

 

Elbistan: Hüseyin Yıldız

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Mustafa Vahdet Sürücü

 

Onikişubat: Selim Kale

 

Dulkadiroğlu: Bünyamin Gökçe

 

Elbistan: Sami Polat

 

Afşin: Şeref Ertekin

 

Göksun: İshak Köroğlu

 

Nurhak: Mehmet Alış

 

Ekinözü: Oktay Ceyhan

 

Andırın: Abdullah Tor

 

Türkoğlu: Erkan Pınarbaşı

 

Pazarcık: Ali Çolak

 

Çağlayancerit: İrfan Şişman

 

 

 

- Büyük Birlik Partisi

 

Onikişubat: Fulya Köse

 

Dulkadiroğlu: Bekir Eryılmaz

 

Elbistan: İbrahim Alagöz

 

Afşin: Ecevit Kavak

 

Göksun: Ali Kıraç

 

Pazarcık: Ali Ergören

 

Çağlayancerit: Eyyub Babuççu

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Hüsniye Dilek Erdoğanyılmaz

 

Nurhak: Merve Çevirici

 

Pazarcık: Murat Kazancı

 

Türkoğlu: Senar Erdoğanyılmaz

 

Afşin: Mehmet Ali Öğülmüş

 

Andırın: Mehmet Kar

 

Çağlayancerit: Derya Kazancı

 

Dulkadiroğlu: Ali Türk

 

Ekinözü: Ramazan Çokbekler

 

Elbistan: Durdu Mehmet Yüksek

 

Göksun: Ali Çokbekler

 

Onikişubat: Sezai Çevirici

 

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Ali Şenyüz

 

 

 

- Vatan Partisi

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Cafer Sincer

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Mehmet Kenger

 

Pazarcık: Kamil Dalkara

 

 

- Bağımsız adaylar

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: İrfan Fıstık

 

Kahramanmaraş Büyükşehir: Ömer Solak

 

Andırın: Kadir Gürlek

 

Dulkadiroğlu: Ejder Kaygusuz

 

Dulkadiroğlu: Mustafa Dizibüyük

 

Onikişubat: Ali Akkurt

 

Onikişubat: Ökkeş Gerekli

 

Onikişubat: Ali Hopur

 

Türkoğlu: Mustafa Taşhan

 

 

ARDAHAN

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Ardahan merkez: Yunus Baydar (Cumhur ittifakı)

 

Cumhuriyet Halk Partisi

Ardahan merkez: Faruk Demir

 

İYİ Parti

Ardahan merkez: Mete Özdemir

 

Saadet Partisi

Ardahan merkez: Mustafa Çapan

 

Türkiye Kominist Partisi

Ardahan merkez: Murat Özdemir

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Ardahan merkez: Erhan Kaya

 

Demokratik Sol Parti

Ardahan merkez: İmkan Balcı

 

Vatan Partisi

Ardahan merkez: Özcan Güven

 

KİLİS

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

Kilis merkez: Mehmet Abdi Bulut

 

Milliyetçi Hareket Partisi

Kilis merkez: Ömer Yabancı

 

İYİ Parti

Kilis merkez: Ahmet Nalçacıoğlu (Millet İttifakı)

 

Saadet Partisi

Kilis merkez: Şerif Karakurt

 

Bağımsız Türkiye Partisi

Kilis merkez: Alaiddin Özkar

 

Demokratik Sol Parti

Kilis merkez: Cafer Gültekin

 

Türkiye Komünist Partisi

Kilis merkez: İlker Buğday

 

 

 

KIRIKKALE

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Kırıkkale merkez: Mehmet Saygılı

 

Bahşili: Recep Zafer Tekin

 

Balışeyh: Ali Dedelioğlu

 

Çelebi: Yaşar Erdemir

 

Delice: Turgut Özdem

 

Karakeçili: Hüseyin Özçelik

 

Keskin: Dede Yıldırım

 

Sulakyurt: Kadir Çakıroğlu

 

Yahşihan: Ahmet Sungur

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Balışeyh: Hasan Erdal (Millet İttifakı)

 

Çelebi: Oktay Babadağ (Millet İttifakı)

 

Karakeçili: Salih Büyükkaya

 

Sulakyurt: Tamer Cihan (Millet İttifakı)

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Kırıkkale merkez: Serdar Yarar

 

Bahşili: Halil İbrahim Bişkin

 

Balışeyh: Mustafa Şen

 

Çelebi: Nafi Yakut

 

Delice: Soner Mazılıgüney

 

Karakeçili: Veysel Aydemir

 

Keskin: Mustafa Alp Sülsipiroğlu

 

Sulakyurt: İsmail Bildik

 

Yahşihan: Osman Türkyılmaz

 

 

 

- İYİ Parti

 

Kırıkkale merkez: Mahir Yılmaz (Millet İttifakı)

 

Delice: Serkan Kocaoğlu (Millet İttifakı)

 

Karakeçili: Berkay İsmail Hacıbaloğlu

 

Keskin: Necati Alsancak (Millet İttifakı)

 

Yahşihan: İsmail Dursun Kuzucu (Millet İttifakı)

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Kırıkkale merkez: Faruk Vurgun

 

Bahşili: Ömer Çıtak

 

Balışeyh: Hakan Özkan

 

Çelebi: Hüseyin Çelebi

 

Delice: Ali Gündoğan

 

Karakeçili: Murat Yıldız

 

Keskin: Faruk Korkmaz

 

Sulakyurt: Hüseyin Yılmaz

 

Yahşihan: Hacı Yusuf Korkmaz

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

Kırıkkale merkez: Ali Osman Kılavuz

 

Bahşili: Enver Fatih Akgül

 

Balışeyh: Furkan Adnan Kılıç

 

Çelebi: Fatma Göbül

 

Delice: Selami Göbül

 

Karakeçili: Sıdıka Akçin

 

Keskin: İsmail Hakkı Akçin

 

Sulakyurt: Vural Şentürk

 

Yahşihan: Ahmet Haydar Dilmeç

 

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Kırıkkale merkez: Güray Topaç

 

 

 

- Vatan Partisi

 

Kırıkkale merkez: Nezih Gülşen

 

 

 

- Büyük Birlik Partisi

 

Kırıkkale merkez: Mustafa Babacan

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

Kırıkkale merkez: Ekin Şen

 

 

IĞDIR

 

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Aralık: Mustafa Güzelkaya

 

Tuzluca: Faruk Korkusuz

 

Karakoyunlu: Kurban Kaya

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Iğdır Merkez: Sözer Sayan

 

Aralık: Zafer Bayat

 

Tuzluca: Abdullah Çinibulak

 

Karakoyunlu: Cafer Dalga

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Iğdır Merkez: İsa Yaşar Tezel (Cumhur İttifakı)

 

Aralık: Cafer Akka

 

Tuzluca: Alican Zorman

 

Karakoyunlu: Bayram Ali Ballı

 

 

 

- Halkların Demokratik Partisi

 

Iğdır Merkez: Yaşar Akkuş

 

Tuzluca: Ayşe Aras Kaynar

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Iğdır Merkez: Abdullah Mert

 

Aralık: Ömer Faruk Çağlar

 

Tuzluca: Ahmet Sait Sadrettin Türkan

 

Karakoyunlu: İsmet Öget

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

Iğdır Merkez: Alihaydar Demir

 

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Iğdır Merkez: Fırat Akdağ

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

Iğdır Merkez: Berkay Kemal Önoğlu

 

 

 

KIRŞEHİR

 

 

- Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Kırşehir merkez: Yaşar Bahçeci

 

Kaman: Necati Çolak

 

Mucur: Atılgan Yılmaz

 

Çiçekdağı: Hasan Hakanoğlu

 

Akpınar: Mustafa Karahan

 

Boztepe: Ramazan Aydın

 

Akçakent: Yılmaz Kılıç

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Kırşehir merkez: Selahattin Ekicioğlu (Millet İttifakı)

 

Kaman: Aydın Yaman

 

Akpınar: Şükrü Turgut (Millet İttifakı)

 

Boztepe: Hüseyin Takan (Millet İttifakı)

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Kırşehir merkez: Onur Köksal

 

Kaman: Kenan Elvan

 

Mucur: Hasan Hüseyin Köşker

 

Çiçekdağı: İsmail Deniz

 

Akpınar: Ramazan Atalay

 

Boztepe: Mustafa Ceylan

 

Akçakent: Ahmet Bozkurt

 

 

 

- İYİ Parti

 

Kaman: Şuayip Ata

 

Mucur: Umut Şahin (Millet İttifakı)

 

Çiçekdağı: Ramazan Parlak (Millet İttifakı)

 

Akçakent: Uğur Aytekin (Millet İttifakı)

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Kırşehir merkez: Yusuf Turan

 

Kaman: İsa Dinçer

 

Mucur: Ahmet Erganlı

 

Çiçekdağı: Hacı Doğan

 

Akpınar: Musa Bülbül

 

Boztepe: Hatice Günkızıl

 

Akçakent: Beytullah Zeki

 

 

 

- Bağımsız Türkiye Partisi

 

Kırşehir merkez: Ahmet Haydar İlik

 

Kaman: İbrahim Gülmez

 

Mucur: Hasan Bozdoğan

 

Çiçekdağı: Recai Doğan

 

Akpınar: Seher Karakaya

 

Boztepe: Mustafa Öksüz

 

Akçakent: Hüseyin Bozdoğan

 

 

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Kırşehir merkez: Erdoğan Sincer

 

Mucur: Hayrettin Özgenç

 

 

- Vatan Partisi

 

Kırşehir merkez: İlker Özkamalı

 

 

 

- Türkiye Komünist Partisi

 

Kırşehir merkez: Serap Emir

 

Kaman: Uğur Kayrak

 

 

 

- Bağımsız adaylar

 

Akçakent: Uğur Dağ

 

 

 

UŞAK

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Uşak Merkez: Mehmet Çakın

 

Banaz: Zafer Arpacı (Cumhur İttifakı)

 

Eşme:Hacı Mustafa Çetin (Cumhur İttifakı)

 

Karahallı: Ali Topçu

 

Sivaslı:Şadan Ülker (Cumhur İttifakı)

 

Ulubey: Veli Koçlu

 

Cumhuriyet Halk Partisi

 

Uşak Merkez: Asım Kalelioğlu

 

Banaz: Ahmet Olgay Altındağ

 

Eşme:Yılmaz Tozan (Millet İtitfakı)

 

Karahallı: Muhammet Coğuplugil 

 

Sivaslı:Hürriyet Şafak

 

Ulubey: Ali Rıza Ada

 

 

 

 Milliyetçi Hareket Partisi

 

Uşak Merkez: Muhammet Fatih Erdoğan

 

Karahallı: Mehmet Yeşilöz

 

Ulubey: Adnan Yörük

 

 

 

 İYİ Parti

 

Uşak Merkez: Muhammet Gür

 

Banaz: Ramazan Alaybeyoğlu

 

Sivaslı: Ramazan Soydemir

 

 

 

Saadet Partisi

 

Uşak Merkez:İbrahim Dağgezen

 

Banaz: Özkan Oskay

 

Eşme: Seyfullah Kaymak

 

Karahallı: Hilmi Özgül

 

Sivaslı: Fatih Köle

 

Ulubey: Ahmet Dinçel

 

 

 

Demokratik Sol Parti

 

Uşak Merkez:Ali Osman Aşcı

 

Banaz: Filiz Sağır

 

Karahallı: Ramazan Kara

 

Sivaslı: Naci Kahraman

 

Ulubey: Rafet Dağcı

 

 

 

Demokrat Parti

 

Uşak Merkez: İsmail Topal

 

Bağımsız Türkiye Partisi

 

Uşak Merkez: İbrahim Yıldırım

 

Banaz: Halil İbrahim Çakın

 

Eşme:Ahmet Kozak

 

Karahallı: Havva Çakın

 

Sivaslı: Ramazan Uğur

 

Ulubey: Yener Çoban

 

Vatan Partisi

 

Uşak Merkez:  Murat Can Çıray

 

 

 

DENİZLİ

 

Adalet ve Kalkınma Partisi

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi: Osman Zolan (Cumhur İttifakı)

 

Acıpayam: Hulusi Şevkan (Cumhur İttifakı)

 

Babadağ: Salim Demirezen (Cumhur İttifakı)

 

Baklan: Yusuf Gülsever (Cumhur İttifakı)

 

Bekilli: Mustafa Çoban (Cumhur İttifakı)

 

Beyağaç: Mustafa Akçay (Cumhur İttifakı)

 

Bozkurt: Hamdi Cin (Cumhur İttifakı)

 

Çameli: Cengiz Arslan (Cumhur İttifakı)

 

Çardak: Hüsnü Yılmaz (Cumhur İttifakı)

 

Çivril: Niyazi Vural (Cumhur İttifakı)

 

Güney: Halil Ayhan (Cumhur İttifakı)

 

Honaz: Turgut Devecioğlu (Cumhur İttifakı)

 

Kale: Mehmet Salih Sağınç (Cumhur İttifakı)

 

Merkezefendi: Muhammet Subaşıoğlu (Cumhur İttifakı)

 

Pamukkale: Avni Örki (Cumhur İttifakı)

 

Sarayköy: Ahmet Necati Özbaş (Cumhur İttifakı)

 

Serinhisar: Şeref Turhan (Cumhur İttifakı)

 

Tavas: Hüseyin İnamlık (Cumhur İttifakı)

 

 

 

- Cumhuriyet Halk Partisi

 

Acıpayam: Alim Arslan (Millet İttifakı)

 

Babadağ: Ali Atlı (Millet İttifakı)

 

Bekilli: Türkan Keyik (Millet İttifakı)

 

Bozkurt: Birsen Çelik (Millet İttifakı)

 

Buldan: Hikmet Şenözen

 

Çivril: Ömer Köseoğlu (Millet İttifakı)

 

Güney: Mustafa Urtekin (Millet İttifakı)

 

Honaz: Yüksel Kepenek (Millet İttifakı)

 

Merkezefendi: Şeniz Doğan (Millet İttifakı)

 

Pamukkale: Ahmet Divarcı (Millet İttifakı)

 

Sarayköy: Cengiz Demirci (Millet İttifakı)

 

Serinhisar: Hüseyin Gemi (Millet İttifakı)

 

 

 

- Milliyetçi Hareket Partisi

 

Buldan: Mustafa Fahri Şevik (Cumhur İttifakı)

 

Çal: Fethi Akcan (Cumhur İttifakı)

 

 

 

- İYİ Parti

 

Denizli Büyükşehir Belediyesi: Ümit Bahtiyar (Millet İttifakı)

 

Baklan: Hakan Orhan (Millet İttifakı)

 

Beyağaç: Rifat Pürdik (Millet İttifakı)

 

Buldan: Temel Başbuğ

 

Çal: Mehmet Öztürk (Millet İttifakı)

 

Çameli: Ender Yılmaz (Millet İttifakı)

 

Çardak: Alaettin Tagay (Millet İttifakı)

 

Kale: Necati Tahal (Millet İttifakı)

 

Tavas: Kadir Tatık (Millet İttifakı)

 

 

 

- Halkların Demokratik Partisi

 

Denizli Büyükşehir: Şerife Yıldırım

 

Pamukkale: Mustafa Keklikçi

 

 

 

- Saadet Partisi

 

Denizli Büyükşehir: Süleyman Demirel

 

Acıpayam: Mehmet Yıldız

 

Babadağ: Bilal Osman Zeybek

 

Baklan: Fatih Candan

 

Bekilli: Mehmet Kısaç

 

Beyağaç: Muhammet Fatih Tabak

 

Bozkurt: İlhan Kabak

 

Buldan: Uğur Kazakoğlu

 

Çal: Musa Kavurmacı

 

Çameli: Mevlüt Sönmez

 

Çardak: Bürhan Tokay

 

Çivril: Murat Sarı

 

Güney: Sadık Deligöz

 

Honaz: Nail Şimşek

 

Kale: Ahmet Yılmaz

 

Merkezefendi: Taner İzgi

 

Pamukkale: Sevil Aktaş

 

Sarayköy: Ramazan Öztürk

 

Serinhisar: Ömer Yağcıoğlu

 

Tavas: Ferhat Işık

 

 

 

- Demokrat Parti

 

Denizli Büyükşehir: Aykut Yıldırım

 

Acıpayam: Hulki İlhan

 

Babadağ: Serdar Çeliktaş

 

Baklan: Nail Aycan

 

Bekilli: Osman Kaçar

 

Beyağaç: Hakan Sert

 

Bozkurt: Davut Şengün

 

Buldan: Mustafa Gülbay

 

Çal: Ramazan Yücel Berber

 

Çameli: Zeynel Göymen

 

Çardak: Mahmut Öztürk

 

Çivril: Başak Sert

 

Güney: Halil Durutürk

 

Honaz: Yılmaz Ballı

 

Kale: Erkan Hayla

 

Merkezefendi: Yasin Yarankuyu

 

Pamukkale: Azam Keçeli

 

Sarayköy: İbrahim Sun

 

Serinhisar: Bahaddin Genç

 

Tavas: Mesut Kelekçio

 

 

 

- Demokratik Sol Parti

 

Denizli Büyükşehir: Yaşar Kayrakçı

 

Bekilli: Hasan Hüseyin Dede

 

Bozkurt: Musa Gürsoy

 




Kaynak: YENİ AKİT

Editör: TÜRKİYE HABER GRUBU turkiyehabergrubu.com

Bu haber 386 defa okunmuştur.

YORUMLAR



İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM HABERLERİ