Dünya Manşet

AK Parti’den ABD Büyükelçisi’nin Kılıçdaroğlu ziyaretine tepki: Seçimlerde taraf olmak demektir

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaretine ilişkin, ‘Seçimlere 40 gün kala ABD Büyükelçisi’nin Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayını ziyaret etmesi..

AK Parti’den ABD Büyükelçisi’nin Kılıçdaroğlu ziyaretine tepki: Seçimlerde taraf olmak demektir

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaretine ilişkin, ‘Seçimlere 40 gün kala ABD Büyükelçisi’nin Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayını ziyaret etmesi açık şekilde ortaya konulmuş bir skandaldır, seçimlerde taraf olmak demektir.’ değerlendirmesinde bulundu.

AK Parti’den ABD Büyükelçisi’nin Kılıçdaroğlu ziyaretine tepki: Seçimlerde taraf olmak demektir

AK Parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, ABD’nin Ankara Büyükelçisi Jeff Flake’in CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaretini eleştirdi.

“SEÇİMLERDE TARAF OLMAK DEMEKTİR”

“Seçimlere 40 gün kala ABD Büyükelçisi’nin, Altılı Masa’nın cumhurbaşkanı adayını ziyaret etmesi açık şekilde ortaya konulmuş bir skandaldır, seçimlerde taraf olmak demektir.” diyen Turan, ziyaretin nedeninin kamuoyuna açıklanması gerektiğini söyledi.

“OYUNU AZİZ MİLLETİMİZ BOZACAKTIR”

“ABD bizim seçimlerimize nasıl müdahale ediyor? Okyanus ötesinden yeni mesajlar mı getirdi? Kulaklarına yeni mesajlar, taktikler mi üflediler? Ne yapmaya çalışıyorlar?” sorularını yönelten Turan, “ABD başta olmak üzere onların bölgedeki oyunun bozan Sayın Cumhurbaşkanı’mıza karşı ABD öncülüğündeki koalisyonun ve yerli işbirlikçilerinin oyununu inşallah aziz milletimiz bozacaktır.” diye konuştu.

KILIÇDAROĞLU’NA SECCADE TEPKİSİ

Turan, Kılıçdaroğlu’nun seccadeye ayakkabı ile basmasına da tepki göstererek, “Seccadeyi görmüş ama önemsememiş olabilirsiniz. Önemsememiş olmanız, sizin bu milletin değerleriyle bir gram alakanızın olmadığını gösterir. Bu milletin hiçbir evladı bunu yapmaz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL