Manşet Siyaset

AK Parti’nin İstanbul’daki “Yüzyılın Mitingi”nin yeri belli oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul’da düzenlenecek ”Yüzyılın Mitingi”, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak. AK Parti’nin İstanbul’daki “Yüzyılın Mitingi”nin yeri belli..

AK Parti’nin İstanbul’daki “Yüzyılın Mitingi”nin yeri belli oldu

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla İstanbul’da düzenlenecek ”Yüzyılın Mitingi”, 7 Mayıs Pazar günü Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde yapılacak.

AK Parti’nin İstanbul’daki “Yüzyılın Mitingi”nin yeri belli oldu

AK Parti İstanbul İl Başkanlığından yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhur İttifakı’nın ortak katılımlarıyla 7 Mayıs Pazar günü saat 16.00’da Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nde “Yüzyılın Mitingi”nin yapılacağı belirtildi.

Mitinge tarihi katılımın beklendiği kaydedilen açıklamada, Yenikapı Miting Alanı’ndan yaklaşık 1,5 kat daha büyük olan Atatürk Havalimanı Millet Bahçesi’nin milyonlarca kişiye ev sahipliği yapacağı ifade edildi.

AK Parti İstanbul Teşkilatı’nın miting hazırlıklarının tüm hızıyla devam ettiği aktarılan açıklamada, halkın davet edilmesinden miting alanının süslenmesine, ulaşım hizmetinden ikramlara kadar her detay için titizlikle çalışıldığı bildirildi.

TOPLU AÇILIŞ TÖRENLERİ YAPILACAK

Açıklamada ayrıca, seçimler için uzun süredir saha çalışmalarını sürdüren İstanbul Teşkilatı’nın “Yüz Yüze 100 Gün”, “İstanbul’un Sözü: Birlik İrade Zafer” , “Nef Stadyumu’nda 100 Bin Sandık Görevlisiyle Buluşma” , “Sokak Bazlı Hane Ziyaretleri” ve toplu açılış törenleri gibi saha çalışmalarını “Yüzyılın Mitingi” ile taçlandırmayı hedeflediği belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL