Gündem Manşet

Ankara için kuvvetli sağanak uyarısı! Meteoroloji saat verdi

Ankara Valiliği, başkentte bugün ve yarın kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiğini duyurdu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de, bugün saat 18.00’den sonra başlayacak sağanağın yarın 18.00’e kadar devam edeceğini açıkladı. Ankara için..

Ankara için kuvvetli sağanak uyarısı! Meteoroloji saat verdi

Ankara Valiliği, başkentte bugün ve yarın kuvvetli gök gürültülü sağanak beklendiğini duyurdu. Meteoroloji Genel Müdürlüğü de, bugün saat 18.00’den sonra başlayacak sağanağın yarın 18.00’e kadar devam edeceğini açıkladı.

Ankara için kuvvetli sağanak uyarısı! Meteoroloji saat verdi

Ankara Valiliğinden yapılan açıklamaya göre, başkentte bugün ve yarın kuvvetli gök gürültülü sağanak ve kuvvetli rüzgar etkili olacak.

VALİLİKTEN AÇIKLAMA GELDİ

Valiliğin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, Meteoroloji Genel Müdürlüğü Analiz ve Tahmin Merkezinden alınan son verilere göre bugün ve yarını kapsayacak şekilde, kentin güney ilçelerinden başlayarak il genelinde yerel olarak kuvvetli, güney ile doğu ilçelerinde yer yer çok kuvvetli sağanak ve gök gürültülü sağanak beklendiğini bildirdi.

SEL VE KUVVETLİ RÜZGAR UYARISI

Açıklamada, sel, su baskını, yıldırım, yerel dolu yağışı ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı tedbirli olunması istendi.

24 SAAT ETKİLİ OLACAK

Meteoroloji Genel Müdürlüğü de bugün saat 18.00’den yarın 18.00’e kadar başkentte sağanak beklendiğini açıklamıştı.

 

Kaynak: AA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL