Manşet Sağlık

Bakan Koca açıkladı! Aşılamaya bir grup daha dâhil edildi

Sağlık Bakanı Koca, Twitter’dan yaptığı açıklamada, yeni birkaç meslek grubunun daha aşılamaya dâhil edildiğini açıkladı. Bakan Koca açıkladı! Aşılamaya bir grup daha dâhil edildi Bakan Koca, müzisyen, film ve dizi..

Bakan Koca açıkladı! Aşılamaya bir grup daha dâhil edildi

Sağlık Bakanı Koca, Twitter’dan yaptığı açıklamada, yeni birkaç meslek grubunun daha aşılamaya dâhil edildiğini açıkladı.

Bakan Koca açıkladı! Aşılamaya bir grup daha dâhil edildi

Bakan Koca, müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekiplerinin yanı sıra öğretim üyelerinin ve üniversite personelinin de Kovid-19 aşılarının yarından itibaren yapılacağını duyurdu.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Kovid-19 aşı programında bir grubun daha aşılanmasına başlanacağını açıkladı.

Bakan Koca, “Müzisyen, film ve dizi prodüksiyon ekipleri yarından itibaren aşı olmaya başlayabilecekler. Her geçen gün yeni meslek ve yaş grupları eklenerek ülkemizi en kısa sürede salgın gündeminden çıkaracağız. Bu güce güvenin.” ifadelerini kullandı.

ÖĞRETİM ÜYELERİ VE ÜNİVERSİTE PERSONELLERİNİN AŞILANMASI BAŞLIYOR

Bakan Koca, “Bir meslek grubu daha aşı programında yerini alıyor. Üniversitelerimizin Eylül’de yüz yüze eğitime başlayabilmesi için öğretim üyelerimizin ve üniversite personellerinin aşılanmasına da yarın başlıyoruz. Bu güce güvenin.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL