Diğer Gündem

Bende Varım Engelliler Derneği Başkanı Niyazi ÖZKAN, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bende Varım Engelliler Derneği Başkanı Niyazi ÖZKAN, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, Tüm dernek üyelerinin ve dernek gönüllülerinin Ramazan ayını kutladı. Ramazan ayının birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma ayı..

Bende Varım Engelliler Derneği Başkanı Niyazi ÖZKAN, Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Bende Varım Engelliler Derneği Başkanı Niyazi ÖZKAN, Ramazan ayı nedeniyle bir mesaj yayınlayarak, Tüm dernek üyelerinin ve dernek gönüllülerinin Ramazan ayını kutladı.

Ramazan ayının birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışma ayı olduğuna değinen Başkan ÖZKAN, mesajında şunlara yer verdi:

“Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan Ayına girmiş bulunuyoruz. Ramazan ayı tüm dünyada olmak üzere, İslam Âleminde de barış ve huzurun hâkim olduğu, tüm insanların kardeşlik duygularıyla birlikte yaşadığı günlere vesile olması açısından da mübarek bir ay. Rahmet kapılarının sonuna kadar açıldığı bu kutsal ay, mağfiret, bolluk ve bereket ayıdır. Yardımlaşma ve paylaşmanın arttığı, içerisinde bin aydan hayırlı olan Kadir Gecesini barındıran Ramazan Ayı, mucizelerle dolu bir aydır. On bir ayın sultanı Ramazan ayının milletimizin birlik ve beraberliğinin kuvvetlenmesine, tüm insanlık için bereket, barış ve huzur getirmesini temenni eder, başta tüm engelliler olmak üzere tüm İslam Âleminin Ramazan-ı Şerifini kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL