Manşet Siyaset

Büyükataman: ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ ile Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ABD’deki Ermeni örgütünün başlattığı ‘Bozkurtları yasaklayın’ kampanyası hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Büyükataman, “ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ ve içimizdeki yetersizlerle Türk milletini dize..

Büyükataman: ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ ile Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, ABD’deki Ermeni örgütünün başlattığı ‘Bozkurtları yasaklayın’ kampanyası hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Büyükataman, “ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ ve içimizdeki yetersizlerle Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor.” dedi.

Büyükataman: ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ ile Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor

Büyükataman, gelişen bu olayların; konu Türk ve Türkiye olduğunda, Türk düşmanlarının nasıl organize hareket ettiğini yeniden gösterdiğini söyledi.

Açıklamasında, ABD’de ‘Ülkü Ocaklarının terör örgütü olup olmadığının araştırılması’ tasarısının hemen ardından Amerika Ermeni Ulusal Komitesi (ANCA) isimli örgütün ‘Bozkurtları yasaklayın’ kampanyası başlatmasını örnek gösteren Büyükataman, “ABD; Yunan ve Ermeni’yle, PKK’lı teröristlerle ve içimizdeki yetersizlerle Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor.” dedi.

“Mezkur örgütün ismiyle cevap verelim: Yürü -ataların gibi- ANCA gidersin” ifadelerini kullanan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman’ın açıklaması ise şöyle;

TÜRK DÜŞMANLARI KENDİ SONLARINI GÖRÜYORSA, ADIMLARINI BUNA GÖRE ATABİLİR

“Merkezi Washington’da bulunan ve sapkın Ermeni idealleri için Amerikan politikalarını etkilemeyi amaç edinen Amerika Ermeni Ulusal Komitesi (ANCA) isimli örgüt, polislerimizin bozkurt işareti yaptığı bir video üzerinden ‘Bozkurtları yasaklayın’ kampanyası başlatmış.

Esat Kabaklı’nın konserinden alınan ve ‘Vatanına göz dikeni ez oğlum’ sözlerinin yer aldığı videoda biz, vatan savunması için her türlü fedakârlığı göze almış vatan evlatlarının inancını görüyoruz, Türk düşmanları kendi sonlarını görüyorsa adımlarını buna göre atabilir.

KONU TÜRK VE TÜRKİYE OLDUĞUNDA…

ABD Temsilciler Meclisinde Yunan milletvekilinin verdiği ‘Ülkü Ocaklarının terör örgütü olup olmadığının araştırılması’ tasarısının ardından Ermeni lobisinin devreye girmesi; konu Türk ve Türkiye olduğunda Türk düşmanlarının nasıl organize hareket ettiğini yeniden göstermiştir.

Sınırlarımızın etrafını askerî üslerle çevirmeye kalkan ABD; Yunan-Ermeni-PKK-FETÖ kuşatması altında Türk düşmanları ve terör örgütleri ile birlikte ortak hayaller kuruyorsa bilmelidir ki kaybeden kendisi olacaktır.

ABD; topraklarımıza tecavüze niyetlenen Yunan ve Ermeni’yle, sınırlarımıza yerleştirmeye çalıştığı PKK’lı teröristlerle ve içimizdeki yetersizlerle Türk milletini dize getireceğini sanıyorsa yanılıyor. Mezkur örgütün ismiyle cevap verelim: Yürü -ataların gibi- ANCA gidersin.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL