Gündem Manşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder’de vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’de Ayder Yaylası’nı ziyareti sırasında vatandaşlarla sohbet etti. Bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını da havadan inceleyen Erdoğan, kendisine verilecek brifing için kahvaltılı programa katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder’de vatandaşlarla sohbet..

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder’de vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize’de Ayder Yaylası’nı ziyareti sırasında vatandaşlarla sohbet etti. Bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını da havadan inceleyen Erdoğan, kendisine verilecek brifing için kahvaltılı programa katıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ayder’de vatandaşlarla sohbet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, memleketi Rize’de ziyaretler gerçekleştirdi. Çamlıhemşin ilçesine bağlı Ayder Yaylası’nı ziyaret eden Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti.

DİKKAT ÇEKEN DİYALOG

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yanına gelen bir vatandaşın başörtüsünü gösterip “bunun adı neydi?” diye sorduktan sonra sohbet ettiği vatandaşlardan biri “Peştemal mi?” diye sordu. Erdoğan ise bunun üzerine “Hayır, o makaslı” diyerek cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3 günlük Rize programının son gününde, Ayder Yaylası’nda sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarını denetlemek üzere, saat 10.30 sıralarında Güneysu’daki konutundan ayrıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Güneysu’dan bindiği helikopterle, dünyaca ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’na geldi. Erdoğan burada, yapımı tamamlanan yenileme ve koruma projesi kapsamındaki termal tesis ve konaklama birimleri ile çevre düzenlemelerini yerinde inceledi.

Bölgedeki kentsel dönüşüm çalışmalarını da havadan inceleyen Erdoğan, kendisine verilecek brifing için kahvaltılı programa katıldı.

​Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, akşam saatlerinde kentten ayrılması bekleniyor.

Kaynak: DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL