Gündem Manşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetimi idrak etmenin gayretindeyiz

Milli Savunma Üniversitesi Deniz Harp Okulu Komutanlığı Diploma ve Sancak Devir Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetim olarak 2023 senesini hak ettiği..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetimi idrak etmenin gayretindeyiz

Milli Savunma Üniversitesi Deniz Harp Okulu Komutanlığı Diploma ve Sancak Devir Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetim olarak 2023 senesini hak ettiği şekilde idrak etmenin gayretindeyiz.’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetimi idrak etmenin gayretindeyiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Üniversitesi Deniz Harp Okulu Komutanlığı Diploma ve Sancak Devir Teslim Töreni’nde açıklamalarda bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmalarından satır başları;

– 2023 yıl senesini hak ettiği şeklide idrak etmenin gayreti içerisindeyiz.

– Bir kez daha büyük zaferin başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve silah arkadaşlarıyla saygıyla anıyorum. Sınırlarımızın içinde ve dışında fedakarca görev yapan tüm güvenlik görevlilerine başarı niyaz ediyorum.

– Bu topraklardaki bin yıllık tarihimiz içinde yeni bir başlangıcı ifade eden cumhuriyetimizi sadece konserlere ve görsel şölenlere boğmak doğru bir yaklaşım değildir.

– Bu önemli yıl dönemlerini milletimizin maziden maziye giden yolculuğunun kilometre taşlarından biri haline getirmeliyiz. Gelecek asırdaki yol haritamızı şekillendirmemiz önem arz ediyor. Milletimizin, karşılaştığı onca badire ve ihanete rağmen asırlardır olan vasfı birliğine ve kardeşliğine sahip çıkmasıdır. 15 Temmuz’da hep birlikte bir kez daha gördük. Her konuda aynı düşünmesek dahi aynı yöne bakmayı başarabilmeliyiz. Türkiye olarak ortak paydada buluşabilmeliyiz.

– Cumhur ile Cumhuriyet’i buluşturan bir yönetim olarak 2023 senesini hak ettiği şekilde idrak etmenin gayretindeyiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL