Manşet Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımızda Türkiye’nin kazanımlarına göz dikmiş muhalefet var

Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefete eleştirilerde bulundu. Erdoğan, “Karşımızda Türkiye’yi bırakın daha ileriye götürmeyi, ülkenin mevcut kazanımlarına bile göz dikmiş bir muhalefet var.” dedi…

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımızda Türkiye’nin kazanımlarına göz dikmiş muhalefet var

Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefete eleştirilerde bulundu. Erdoğan, “Karşımızda Türkiye’yi bırakın daha ileriye götürmeyi, ülkenin mevcut kazanımlarına bile göz dikmiş bir muhalefet var.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Karşımızda Türkiye’nin kazanımlarına göz dikmiş muhalefet var

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Manisa Cumhuriyet Meydanı’ndaki mitingde yaptığı konuşmada, “Asırlık ihmal ve eksikleri sadece 21 yılda tamamlayarak, ülkemizi küresel sistemin en üst ligine çıkardık.” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şöyle konuştu:

“Bizim mezhep ayrımı diye bir derdimiz yok. Bizim ne Alevilik dinimiz var ne Şia dinimiz var, bizim tek dinimiz var İslam.

Karşımızda Türkiye’yi bırakın daha ileriye götürmeyi, ülkenin mevcut kazanımlarına bile göz dikmiş bir muhalefet var.”

TCG ANADOLU

Erdoğan, “14 Mayıs’tan sonra bunun daha büyüğünü yapacağız. Bu konuda görüşmelerimizi daha önce yapmıştık, seçimden sonra da adımlarını atacağız.” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “(Muhalefete) Egemenlik haklarımızı bölgesel ve küresel düzeyde kullanabilmemize imkan sağlayan milli dış politikamızı ters yüz etmenin hesabı içindeler.” dedi.

“HDP’Yİ DAHİL EDEREK 7 OLDULAR”

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

“HDP’yi dahil ederek 7 oldular. 7 kişi kurbanda danaya girse tamam da ülkenin yönetiminde aynı şeyi yapmaya kalkmak milli iradeye saygısızlıktır.”

Erdoğan, “(Muhalefet) Ülkenin ve milletin güvenliğini, huzurunu, elindeki tüm kazanımlarını tehlikeye atacak pazarlıklara girişmiş durumdalar. Karşımızda Türkiye’yi bırakın daha ileriye götürmeyi, ülkenin mevcut kazanımlarına bile göz dikmiş bir muhalefet var” diye konuştu.

TOGG İÇİN ARAÇ BEDELİNİN YÜZDE 50’Sİ TUTARINDA 36 AY, 0,99 ORAN İLE KREDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Kamu bankalarımız, Togg için araç bedelinin yüzde 50’si tutarında 36 ay, 0,99 oran ile kredi kullandıracak.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL