Manşet Siyaset

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek

Deprem bölgesi Malatya’da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek. Pazara hazır mıyız? Unutmayın, pazara kadar değil, mezara kadar beraberiz. Şu 5 günü dolu..

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek

Deprem bölgesi Malatya’da vatandaşlara hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek. Pazara hazır mıyız? Unutmayın, pazara kadar değil, mezara kadar beraberiz. Şu 5 günü dolu dolu geçireceğiz. Gençler muhataplarınızı hiç ihmal etmiyorsunuz. Pazar günü akşamı adeta yeni bir zaferler sandıklardan çıkıyoruz’ dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan deprem bölgesi Malatya’da vatandaşlara hitap ediyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

Buradan ilçeleri, mahalleleriyle tüm Malatya’ya selamlarımı gönderiyorum. Aşkınız, coşkunuz, ahde vefanız için sizlere teşekkür ediyorum. Evlerden balkonlara, sokaklardan caddelere, meydanlara taşan sevgi seliniz için sizlere şükranlarımı sunuyorum. Malatya yiğitliğin, mertliğin şehridir.

“ÖYLE BİR KAZANACAĞIZ Kİ KİMSE KAYBETMEYECEK”

Öyle bir kazanacağız ki kimse kaybetmeyecek. Pazara hazır mıyız? Unutmayın, pazara kadar değil, mezara kadar beraberiz. Şu 5 günü dolu dolu geçireceğiz. Gençler muhataplarınızı hiç ihmal etmiyorsunuz. Pazar günü akşamı adeta yeni bir zaferler sandıklardan çıkıyoruz.

Bay bay Kemal talimatı Kandil’den alıyor. Parlamentodaki görüşmeleri kimlerle yapıyor? PKK’nın parlamentodaki uzantıları ile yapıyor. Ne kadar terörist varsa bay bay Kemal onlarla yol yürüyor. Benim milletim, ülkem bu teröristlerle el ele yürüyenleri pazar günü sandığa gömecek mi?

“28 MAYIS ÇOK BÜYÜK ÖNEM ARZ EDİYOR”

Malatya, Cumhur İttifakı olarak Meclis’te 5 milletvekili ile temsil edilecek. Daha çok çalışacağız. Daha çok koşturacağız. Daha fazla icraat yapacağız. Malatya’nın sadece deprem yaralarını sarmakla kalmayacak, her alanda hayalleri ile buluşturmanın peşinde koşacağız. 28 Mayıs çok büyük önem arz ediyor.

İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün dediniz. Durmak yok, yola devam dediniz. Türkiye genelinde 14 Mayıs’ta yüzde 49.52 ile sergilediğiniz duruşu bu sefer 28 Mayıs’ta çok daha güçlü bir şekilde tamamlamaya hazır mıyız? Demek ki 70’in üzerinde Malatya bir oyla sandıkları patlatacak. Eserler, hizmetler, projeler, yatırımlar yarım kalmasın diyeceksiniz.

“15 SEÇİM, 14 MAĞLUBİYET, ŞİMDİ YENİ BİR MAĞLUBİYETE HAZIRLANIYOR”

Bu bay bay Kemal’den bir şey olmaz. SSK’yı nasıl çökerttiğini biliyoruz. Bundan bir şey olmaz. Bu memurluğunu bile doğru dürüst yapamadı. 15 seçim, 15 mağlubiyet. Şimdi yeni bir mağlubiyete hazırlanıyor. Malatya ona gereğini yapacak mı? Milletimize parmak sallayanlar derslerini alsın diyeceksiniz. Sandıkları inşallah patlatacaksınız, ben sizde bunu görüyorum.

Afetin ilk saatinden itibaren devletimizin ve milletimizin tüm imkanlarını seferber ettik. Her alanda vatandaşlarımızın yanında olduk. 650 bin görevlimiz depremzedelerimize hizmet için görev yaptı. 35 bini aşkın personel arama kurtarmada çalıştı.

“BUNLAR MANKURT”

Kendilerine oy vermediniz diye size edepsizce hakaret edenlere bakıp da asla üzülmeyin. Bunlar birer mankurttur. Bunlar aziz milletimiz asla temsil edemezler. Siyasi tercihiniz ne olursa olsun biz, Cumhur İttifakı olarak sizin yanınızdayız. AFAD ile Kızılay ile yanınızdayız. Hep birlikte yanınızdayız. Size verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirene kadar durmadan, gece gündüz demeden çalışacağız. Yeter ki siz bize güvenin, inanın. Desteğinizi duanızı eksik etmeyin.

“BU SENE KAYISIMIZI DOLU VURDU, BİLİNİZ Kİ İKTİDAR YANINIZDA”

Bu sene kayısımızı dolu vurdu. Yine biliniz ki iktidar yanınızdadır. Bugüne kadar nasıl adımlarımızı attıysak, yine bundan sonra da bu adımlarımızı atmaya devam edeceğiz. Biz sizi yalnız bırakamayız. Onlar sürekli kavga etti, biz hizmet ettik. Onlar Alevi, Sünni, Kürt, Türk diye böldü, biz 85 milyonu kucaklaştırdık. Onlar yalan söyledi, biz hakkın ve hakikatin safında olduk.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL