Dünya Manşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan diplomasi trafiği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Litvanya’daki NATO Zirvesi kapsamında Kanada Başbakanı Trudeau ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ve Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan diplomasi trafiği

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Litvanya’daki NATO Zirvesi kapsamında Kanada Başbakanı Trudeau ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ardından İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ve Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan diplomasi trafiği

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere bulunduğu Vilnius’taki görüşmeleri devam ediyor.

Erdoğan, LITEXPO Sergi ve Fuar Merkezi’nde Kanada Başbakanı Trudeau ile görüştü.

Heyetlerin de katıldığı görüşmede Erdoğan’a, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ile Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç eşlik etti.

İTALYA BAŞBAKANI MELONİ İLE GÖRÜŞTÜ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Litvanya’daki NATO Zirvesi kapsamında İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi dolayısıyla bulunduğu Litvanya’nın başkenti Vilnius’ta, İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile görüştü.

Heyetlerin de katıldığı LITEXPO Sergi ve Fuar Merkezi’ndeki görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Dışişleri Bakanı Hakan Fidan, MİT Başkanı İbrahim Kalın, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Savunma Sanayii Başkanı Haluk Görgün ile Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı Büyükelçi Akif Çağatay Kılıç eşlik etti.

Erdoğan Almanya Başbakanı Scholz ile görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Litvanya’daki NATO Devlet ve Hükümet Başkanları Zirvesi kapsamında Almanya Başbakanı Olaf Scholz ile bir araya geldi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL