Ekonomi Manşet

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğal gaz açıklaması: Müjdeyi vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti iktidarının 19. yıl dönümünde video mesaj yayınladı. Erdoğan, “Karadeniz’de doğal gaz olayı ile ilgili attığımız adımı neticelendirdiğimiz anda, doğal gazı çıkarmaya başladığımız anda inşallah..

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğal gaz açıklaması: Müjdeyi vereceğiz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti iktidarının 19. yıl dönümünde video mesaj yayınladı. Erdoğan, “Karadeniz’de doğal gaz olayı ile ilgili attığımız adımı neticelendirdiğimiz anda, doğal gazı çıkarmaya başladığımız anda inşallah müjdeyi vereceğiz. Biraz sabır.” ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan doğal gaz açıklaması: Müjdeyi vereceğiz

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından satır başları:

19 yıl içerisinde hamdolsun milletimizin teveccühü ile bugünlere geldik. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan ülkemize hizmet yolunda sürekli artarak devam eden bir hizmet yolumuz var. Ülkemizin dört bir yanını biz alt yapı üst yapı hizmetleri ile donattık. Bu hizmet yarışımız hep devam ediyor. Bu konuda da asla fire vermedik.

26 havaalanı sayısını 56’ya çıkardık.

76 olan üniversite sayısını 207’ye çıkardık. Üniversite olmayan ilimiz yok.

Karadeniz’de doğal gaz olayı ile ilgili attığımız adımı neticelendirdiğimiz anda, doğal gazı çıkarmaya başladığımız anda inşallah müjdeyi vereceğiz. Biraz sabır. Oradan doğal gazı çıkarttığımız anda sadece devletin kasasına girmeyecek, aynı zamanda vatandaşımızın da kasasına girecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL