Manşet

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan 1915 olaylarına ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 1915 olaylarına ilişkin, “Tarihi dar bir siyasi gündem için kötüye kullanmak ne geçmişe ne de bugüne yardımcı olur. Kimsenin ortak acımızı ve tarihimizi manipüle etmesine izin vermeyeceğiz”..

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan 1915 olaylarına ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, 1915 olaylarına ilişkin, “Tarihi dar bir siyasi gündem için kötüye kullanmak ne geçmişe ne de bugüne yardımcı olur. Kimsenin ortak acımızı ve tarihimizi manipüle etmesine izin vermeyeceğiz” dedi.

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın’dan 1915 olaylarına ilişkin paylaşım

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Twitter’dan Ermeni Vakıflar Birliği ve Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Başkanı Bedros Şirinoğlu’nun 1915 olaylarına ilişkin açıklamasını paylaştı.

Kalın “Tarihi dar bir siyasi gündem için kötüye kullanmak ne geçmişe ne de bugüne yardımcı olur. Kimsenin ortak acımızı ve tarihimizi manipüle etmesine izin vermeyeceğiz” değerlendirmesini yaptı.

Ermeni Vakıflar Birliği ve Surp Pırgiç Ermeni Hastanesi Vakfı Başkanı Şirinoğlu, “Meseleye siyasi saiklerle müdahil olanlar, ABD, AB ve diğer bazı ülkeleri iyi niyetli yaklaşımdan uzak görüyorum” demişti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL