Güncel Manşet

Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu: Seçil Erzan ile bir kez görüştüm

Türkiye gündemini sarsan “gizli fon dolandırıcılığı” davasının müştekilerinden Emre Belözoğlu, ilk kez sesini duyurdu. Dolandırıldığını anladıktan sonra hemen mahkemeye başvurduğunu belirten Belözoğlu, “Seçil Erzan’la bir kez yüz yüze görüştüm. Yatırım..

Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu: Seçil Erzan ile bir kez görüştüm

Türkiye gündemini sarsan “gizli fon dolandırıcılığı” davasının müştekilerinden Emre Belözoğlu, ilk kez sesini duyurdu. Dolandırıldığını anladıktan sonra hemen mahkemeye başvurduğunu belirten Belözoğlu, “Seçil Erzan’la bir kez yüz yüze görüştüm. Yatırım yapmadan tanımıyordum.” şeklinde konuştu.

Emre Belözoğlu sessizliğini bozdu: Seçil Erzan ile bir kez görüştüm

Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, Seçil Erzan davasına yönelik açıklamalarda bulundu.

Futbol Plus Youtube kanalına konuşan Emre Belözoğlu, mahkemeye intikal eden gizli fon dolandırıcılığı süreci ile ilgili ilk kez konuştu.

“SEÇİL ERZAN İLE BİR KEZ YÜZ YÜZE GÖRÜŞTÜM”

Belözoğlu, “Bir bankacılık işlemi olduğunu ve yatırım yaptığımı düşündüm. Bunun dışında olduğunu anlayınca mahkemeye gittik. Elimize geçen kağıtların, dekontların karşılığının bankada olmadığını öğrendiğimiz anda şikayetimizi yaptık. Bize vaat edilen tarih gelmemişti bile… Banka müdürü ve yardımcısının imzalarının olduğu belgeler var. Hukuksal süreçler ilerliyor. Seçil Erzan’la bir kez yüz yüze görüştüm. Yatırım yapmadan tanımıyordum. Toplamda 1 aylık süreç var” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL