Gündem Manşet

Enkazdan sağ çıkan 5 yaşındaki Serap Ela: Ben çok ağırım ama

Kahramanmaraş merkezli depremin vurduğu illerden biri olan Hatay’da kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından sağ kurtarılan 5 yaşındaki Serap Ela’nın enkazdan çıkartılırken ki sözleri ise gülümsetti. Küçük Ela, “Ben çok..

Enkazdan sağ çıkan 5 yaşındaki Serap Ela: Ben çok ağırım ama

Kahramanmaraş merkezli depremin vurduğu illerden biri olan Hatay’da kurtarma çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından sağ kurtarılan 5 yaşındaki Serap Ela’nın enkazdan çıkartılırken ki sözleri ise gülümsetti. Küçük Ela, “Ben çok ağırım ama” dedi.

Enkazdan sağ çıkan 5 yaşındaki Serap Ela: Ben çok ağırım ama

Kahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki depremlerin ardından enkaz altında kalanları kurtarma çalışmaları sürüyor. Depremin etkilendiği illerden birisi de Hataydı. Hatay’da İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin (İBB) de içinde olduğu ekipler AFAD’ın yönlendirmeleri doğrultusunda arama kurtarma çalışmalarında bulunuyor.

EKİPLERİ GÜLÜMSETTİ

Ekipler, son olarak Hatay Merkez Atatürk Caddesi’ndeki enkazdan 5 yaşlarındaki Serap Ela’yı sağ çıkarttı. Küçük Serap’ın kendisini çıkaran kurtarma görevlisine “Ben çok ağırım ama” sözleri gülümsetti. Küçük kızın sözlerini duyan kurtarma ekibi gülerek “Bir şey olmaz” dedi.

Kaynak: İhlas Haber Ajansı / Yerel

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL