Gündem Manşet

Gaziantep’teki kazada hayatını kaybeden muhabirin paylaşımları yürek yaktı

Gaziantep’te yolcu otobüsünün devrildikten sonra sürüklenerek başka bir trafik kazasına yardım edenlere çarptığı ve 16 kişinin hayatını kaybettiği kazada 2 gazeteci de yaşamını yitirdi. Feci kazada can veren muhabirlerden Muhammed..

Gaziantep’teki kazada hayatını kaybeden muhabirin paylaşımları yürek yaktı

Gaziantep’te yolcu otobüsünün devrildikten sonra sürüklenerek başka bir trafik kazasına yardım edenlere çarptığı ve 16 kişinin hayatını kaybettiği kazada 2 gazeteci de yaşamını yitirdi. Feci kazada can veren muhabirlerden Muhammed Abdulkadir Esen’in sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar yürekleri dağladı.

Gaziantep’teki kazada hayatını kaybeden muhabirin paylaşımları yürek yaktı

Tarsus-Adana- Gaziantep Otoyolu’nda bir araç şarampole devrildiği için bölgeye ambulans ve itfaiye aracı sevk edildi. Yoldan geçen canlı yayın aracındaki gazeteciler de kazazedelere yardım etmek için yol kenarında durdu.

DEVRİLEN OTOBÜS 200 METRE SÜRÜKLENDİ

Kaza yerinden yaklaşık 200 metre geride devrilen ve kayan yolcu otobüsü, müdahale eden ekiplere ve İhlas Haber Ajansının (İHA) canlı yayın aracına çarptı. Çarpmanın etkisiyle ortalık savaş alanına döndü. Feci kazada 16 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı. Hayatını kaybedenler arasında 3 itfaiye personeli, 4 sağlık personeli ve 2 gazeteci yer alıyor.

KAZADA CAN VEREN MUHABİRİN PAYLAŞIMLARI YÜREK YAKTI

Kazada hayatını kaybeden Muhammed Abdulkadir Esen‘in sosyal medya hesabında yaptığı, “İnsanlar ne yana gitseler, ölümlerine doğru giderler”, “Topraktan geldik, toprağa döneceğiz. Hepsi bu kadar” paylaşımları yürek burktu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL