Güncel Manşet

Hasarlı binadaki kedisine seslenmek için vince çıktı! Umudunu kaybetmek üzereyken…

Depremin vurduğu Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde bir kadın, giremediği hasarlı binasında mahsur kalan kedisini kurtarmak için vince çıkıp, cama taş atarak, seslendi. O anlar cep telefonu kamerasına yansırken, kedi daha sonra..

Hasarlı binadaki kedisine seslenmek için vince çıktı! Umudunu kaybetmek üzereyken…

Depremin vurduğu Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde bir kadın, giremediği hasarlı binasında mahsur kalan kedisini kurtarmak için vince çıkıp, cama taş atarak, seslendi. O anlar cep telefonu kamerasına yansırken, kedi daha sonra kendiliğinden binadan çıkarak sahibinin yanına gitti.

Hasarlı binadaki kedisine seslenmek için vince çıktı! Umudunu kaybetmek üzereyken…

Merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan ilçeleri olan 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerden etkilenen Diyarbakır’da 1’i boş 7 bina yıkıldı. Yenişehir ilçesi Kooperatifler Mahallesi Kurtismailpaşa 2. Sokak’ta bulunan ve yıkılan Sözel Apartmanı’nın yanında bulunan Karaşin Apartmanı da depremde büyük hasar aldı ve bir bölümü yıkıldı.

detail-photo-fancybox-0

VİNCE ÇIKIP KEDİSİNE SESLENDİ

Ağır hasarlı olan binaya girişlere izin verilmezken, ismi öğrenilemeyen bir kadın 2’nci katta mahsur kalan kedisini kurtarmak için, mahallede bulunan vince çıktı. 2’nci kata kadar çıkarılan kadın, aldığı taşı cama fırlatarak kedisine seslendi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

detail-photo-fancybox-1

BİNADAN KENDİLİĞİNDEN ÇIKIP GELDİ

Sonuç alamayan kadın daha sonra aşağı indirildi. Daha sonra binadan kendiliğinden çıkan kedi, sahibinin yanına geldi. Sırtından yaralandığı belirlenen kedi, kontrol için veterinere götürüldü.

detail-photo-fancybox-3

detail-photo-fancybox-4

 

Kaynak: Demirören Haber Ajansı

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL