Magazin

İbrahim Tatlıses’in düğün öncesinde gözleri doldu

Dilan Çıtak Tatlıses ile uzun yıllardır birlikte olduğu Levent Dörter, dün akşam dünyaevine girdi. Swissotel’de gerçekleşen düğünde 32 yaşındaki şarkıcı üç farklı gelinlik giydi. Nikâhları Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer..

İbrahim Tatlıses’in düğün öncesinde gözleri doldu

Dilan Çıtak Tatlıses ile uzun yıllardır birlikte olduğu Levent Dörter, dün akşam dünyaevine girdi. Swissotel’de gerçekleşen düğünde 32 yaşındaki şarkıcı üç farklı gelinlik giydi. Nikâhları Şişli Belediye Başkanı Sayın Muammer Keskin tarafından kıyılan ünlü çiftin şahitleri Tan Taşçı, Erhan Bayrak ve yapımcı Polat Yağcı oldu. Giriş için giydiği gelinliğin tasarımı Dilan Hanım’ın kendisine aitti. Ana gelinliği ünlü İsrailli tasarımcı Liz Martinez tarafından kendisine hediye edildi. After partide ise Cihan Nacar imzalı gelinlikle geceye devam etti.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

“ESKİDEN YAKIŞIKLI DEĞİL MİYDİM?”

Düğüne hazırlık için gittiği Etiler’de bir kuaför çıkışında objektiflere yansıyan İbrahim Tatlıses, basın mensuplarının “Çok yakışıklı olmuşsunuz” yorumuna, “Neden eskiden değil miydim?” yanıtını verdi.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

‘Yurtta sulh, cihanda sulh’Dilan Çıtak’tan İdo Tatlıses açıklamasıHaberi Görüntüle
“HİÇ BACAĞI AÇIK GÖRDÜNÜZ MÜ?”

Muhabirlere “Beni neden çekiyorsunuz? Damat ben miyim?” diyerek takılan İmparator, “Benim için zor bir gün, vereyim mi vermeyeyim mi hala kararsızım. Neyse ki Levent edepli çocuk, çok terbiyeli, benim kızım da öyle. Siz hiç Dilan’ı onunla bununla gördünüz mü? Bacağı açık gördünüz mü? Edebiyle evleniyor. Dün ağlamış o, şimdi de beni ağlatacaksınız, hadi gidin” diyerek duygularını dile getirdi.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

“BAKIN YÜRÜYEBİLİYORUM”

Sağlık durumu hakkında da konuşan 70 yaşındaki sanatçı, “Bakın yürüyebiliyorum, sağlık durumum çok iyi. Bacağımdaki ateller de çıktı gibi bir şey” diyerek, sevenlerine sağlığının yerinde olduğunun müjdesini verdi.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

DUDAK UÇUKLATAN HEDİYE!

Ekim 2021’de gelini Yasemin Şefkatli’ye altın kemer armağan eden İbrahim Tatlıses, kızı Dilan Çıtak’a da altın kemer hediye etti. Altın kemerin değerinin 600 bin TL olduğu iddia edildi.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

DİLAN’IN KARDEŞLERİ DE DÜĞÜNDE

Oktay Kaynarca, Demet Akalın, Tan Taşçı, Berkay, Baha, İdo, Fatih Ürek gibi isimlerin katıldığı törene Dilan Çıtak Tatlıses’in kardeşi İdo Tatlıses, eşi Yasemin Şefkatli ile gitti. İdo ve Dilan bir dönem küsmüş, ikili babalarının geçirdiği trafik kazası sonrası barışmıştı. Dilan Çıtak’ın düğününe Tatlıses’in Ayşegül Yıldız’la olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Elif Ada da katıldı.

İbrahim Tatlısesin gözleri doldu

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL