Manşet Siyaset

İP’de habersizce görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu, Akşener’e püskürdü! ‘Zil takıp oynuyorlar…’

İP’de habersizce görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu görevden alınmasının ardından tepki göstererek, “Sevinenlere ve üzülenlere 3-4 gündür bakıyorum. FETÖ’cüler zil takıp oynuyor. PKK’lılar ve HDP’liler sevinmiş. İYİ Parti’yi “HDP’yi dert etmeyin,..

İP’de habersizce görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu, Akşener’e püskürdü! ‘Zil takıp oynuyorlar…’

İP’de habersizce görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu görevden alınmasının ardından tepki göstererek, “Sevinenlere ve üzülenlere 3-4 gündür bakıyorum. FETÖ’cüler zil takıp oynuyor. PKK’lılar ve HDP’liler sevinmiş. İYİ Parti’yi “HDP’yi dert etmeyin, mühim olan Erdoğan’ın gitmesi” zeminine çekmek isteyen herkes davul zurna çalıyor.” ifadelerini kullandı. Ağıralioğlu, İP’deki görevinden habersizce alınmasının da rencide edici olduğunu ifade etti.

İP’de habersizce görevinden alınan Yavuz Ağıralioğlu, Akşener’e püskürdü! ‘Zil takıp oynuyorlar…’

İYİ Parti’deki A Takımı değişikliği sonrası kriz patlak verdi. Partideki milliyetçi isimlerden olan Yavuz Ağıralioğlu, Genel Başkanlık görevinden alındı. Yine Teşkilat ve Gençlik Politikaları Başkanlıkları da Meral Akşener’e doğrudan bağlanarak Koray Aydın saf dışı bırakıldı. Yavuz Ağıralioğlu yaptığı açıklamada, Akşener ve partisine adeta ateş püskürdü. Ağıralioğlu, “Sevinenlere ve üzülenlere 3-4 gündür bakıyorum. FETÖ’cüler zil takıp oynuyor. PKK’lılar ve HDP’liler sevinmiş. İYİ Parti’yi “HDP’yi dert etmeyin, mühim olan Erdoğan’ın gitmesi” zeminine çekmek isteyen herkes davul zurna çalıyor.” dedi. Ağıralioğlu, kararı televizyondan öğrenmesinin de rencide edici olduğunu söyledi.

AĞIRALİOĞLU: RENCİDE EDİCİ

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu, uyumlu bir isim olduğunu belirterek, “Benim gibi birine bu şekilde görev değişikliği yaptırılmaz. En rencide edici olan kısmı, benim ve sizin aynı anda öğrenmemizdi. Ben dört senedir Akşener’in yol arkadaşı ve kurmayıyım.” dedi.

“HİÇBİR GEREKÇE YOK, TELEVİZYONDAN ÖĞRENDİM”

Sözlerini sürdüren Ağıralioğlu, “Hiçbir gerekçe yok. Bu sadece şimdi olmuyor. Grup başkanvekilliğimden alındığımı da, açıklandığı zaman öğrendim. Parti sözcülüğünden alındığımı televizyondan öğrendim. Bu hep böyle.” ifadelerini kullandı.

“PKK, HDP, FETÖ ZİL TAKIP OYNUYOR”

Ağıralioğlu, ‘Siyasi bir karardır’ ifadesini kullandıktan sonra, karara kimin sevindiğine bakılması gerektiğine dikkat çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL