Güncel Manşet

İslam düşmanı Leman Sam depremzedelere nefret kustu

Deprem felaketinden etkilenen illerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüksek oranda oy çıkması, İslam düşmanlığıyla bilinen Leman Sam’ı çileden çıkardı. Leman Sam, Erdoğan’a oy veren depremzedelere ağır hakaretler etti. Sam’ın paylaşımına tepki yağdı…

İslam düşmanı Leman Sam depremzedelere nefret kustu

Deprem felaketinden etkilenen illerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a yüksek oranda oy çıkması, İslam düşmanlığıyla bilinen Leman Sam’ı çileden çıkardı. Leman Sam, Erdoğan’a oy veren depremzedelere ağır hakaretler etti. Sam’ın paylaşımına tepki yağdı.

İslam düşmanı Leman Sam depremzedelere nefret kustu

Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde en çok konuşulan konulardan biri de deprem bölgesi oldu. İlk turda da tercihini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan yana kullanan depremzedeler, muhalif seçmenlerden büyük tepki çekmişti. Öyle ki sosyal medya üzerinden çok sayıda nefret dolu söylem kullanıldı.

DEPREMZEDELER BİR KEZ DAHA HEDEF OLDU

Bunun üzerine gözler ikinci tura çevrildi ve Cumhurbaşkanı Erdoğan depremden etkilenen 11 ilde de oy oranını artırdı. Tarihi zaferin ardından bölgede kutlamalar yapıldı. Bu durum ise bir kez daha tepkilerin odağında oldu. Uzun yıllar sessizliğini koruyan şarkıcı Leman Sam, sosyal medya üzerinden depremzedeleri hedef aldı.

Sam, yaptığı paylaşımında, şu ifadeleri kullandı: Ölen sahibinin mezarı başında içini çeke çeke ağlayan sayısız hayvan videosu izledim. Deprem bölgesinde ise korkunç bir enkaz önünde davul zurna ile delice kutlama yapan mahluklar, nasıl böyle çürüdü toplumun bir kısmı. İşte bu yüzden hayvanların tarafındayım, daima.

Sam’ın paylaşımına tepki yağdı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL