Gündem Manşet

İstanbul’a uyarı: Çok kuvvetli geliyor

İstanbul’da yarın sabah saatlerinden itibaren çok kuvvetli yağış etkili olacak. Yağışların Pazar günü öğle saatlerine kadar sürmesi bekleniyor. İstanbul’a uyarı: Çok kuvvetli geliyor Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Marmara..

İstanbul’a uyarı: Çok kuvvetli geliyor

İstanbul’da yarın sabah saatlerinden itibaren çok kuvvetli yağış etkili olacak. Yağışların Pazar günü öğle saatlerine kadar sürmesi bekleniyor.

İstanbul’a uyarı: Çok kuvvetli geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Marmara Bölgesi’nde beklenen sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak, yarın günün ilk saatlerinden itibaren Trakya kesimi ile sabah saatlerinden itibaren bölge genelinde kuvvetli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bilecik ve Bursa çevrelerinde çok kuvvetli olacak.

Kuvvetli yağışlar yarın akşam saatlerinde, Bursa ve Yalova’da gece, İstanbul’da ise pazar günü öğle saatlerinden sonra etkisini kaybedecek.

Yağış nedeniyle oluşabilecek ani sel, su baskını, hortum riski, yıldırım, yerel dolu yağışı ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli olunması gerekiyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL