Diğer Manşet

Karantinayı ihlal eden sürücü 2 kilometre sonra yakalandı

Kütahya’da, polisin ‘dur’ ihtarına uymayıp, kaçan ve 2 kilometrelik takip sonucu yakalanan otomobil sürücüsü M.A.’nın koronavirüs karantinasını ihlal ettiği belirlendi. Sağlık ekiplerine teslim edilen M.A., karantina için otele yerleştirildi. Karantinayı..

Karantinayı ihlal eden sürücü 2 kilometre sonra yakalandı

Kütahya’da, polisin ‘dur’ ihtarına uymayıp, kaçan ve 2 kilometrelik takip sonucu yakalanan otomobil sürücüsü M.A.’nın koronavirüs karantinasını ihlal ettiği belirlendi. Sağlık ekiplerine teslim edilen M.A., karantina için otele yerleştirildi.

Karantinayı ihlal eden sürücü 2 kilometre sonra yakalandı

Kütahya Emniyet Müdürlüğü’nün Eskişehir kara yolu üzerindeki uygulama noktasına gelen M.A., iddiaya göre, kullandığı 34 TK 30333 plakalı otomobille polisin ‘dur’ ihtarına uymayıp kaçtı. 2 kilometre süren takibin ardından otomobil, polis ekiplerince önü kesilerek durduruldu. Otomobil sürücüsü M.A.’nın ehliyetsiz olarak araç kullandığı ve koronavirüs karantinasını ihlal ederek dışarı çıktığı tespit edildi. M.A. işlemlerinin ardından sağlık ekiplerine teslim edilerek, karantina için otele yerleştirildi. Ayrıca M.A.’ya ehliyetsiz olarak araç kullandığı ve karantinayı ihlal ettiği gerekçesiyle para cezası uygulandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL