Manşet Siyaset

Kılıçdaroğlu’nun Filistin önerisi sosyal medyada alay konusu oldu

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından ittifak ve parti içerisinde istenmeyen adam ilan edilen Kılıçdaroğlu, gafları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Kılıçdaroğlu, grup toplantısında yaptığı konuşmada iktidarın kendisine devredilmesi halinde Filistin’deki sorunu ortadan..

Kılıçdaroğlu’nun Filistin önerisi sosyal medyada alay konusu oldu

Cumhurbaşkanlığı seçiminin ardından ittifak ve parti içerisinde istenmeyen adam ilan edilen Kılıçdaroğlu, gafları ile gündeme gelmeye devam ediyor. Kılıçdaroğlu, grup toplantısında yaptığı konuşmada iktidarın kendisine devredilmesi halinde Filistin’deki sorunu ortadan kaldırıp Orta Doğu’ya barış getireceğini söyledi.

Kılıçdaroğlu’nun Filistin önerisi sosyal medyada alay konusu oldu

Genel seçimlerde aldığı hezimet sonrası kendisine yönlendirilen ‘istifa’ çağrılarına kulak tıkayan Kılıçdaroğlu, sosyal medyada yine alay konusu oldu. Kılıçdaroğlu, son grup toplantısında yaptığı açıklamada Filistin’de yaşanan İsrail saldırılarına ilişkin, “Beyefendi miting yapıyor. Sen muhalefet değilsin, ne işin var mitingde? İktidarı bize devret, Filistin sorunu nasıl çözülür, Orta Doğu’ya barış nasıl gelir göreceksin.” dedi.

Kılıçdaroğlu’nun Filstin çıkışı sosyal medyada alay konusu oldu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL