Gündem Manşet

KOZA Holding Yönetim Kurulu CEO’SU Mahmut Çelik’ten örnek davranış!

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7.7’lik deprem sonrasında tüm Türkiye seferber oldu. KOZA Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Mahmut Çelik’ten örnek bir adım geldi. Kitabının bütün gelirini depremzedelere destek..

KOZA Holding Yönetim Kurulu CEO’SU Mahmut Çelik’ten örnek davranış!

Kahramanmaraş merkezli 10 ili etkileyen 7.7’lik deprem sonrasında tüm Türkiye seferber oldu. KOZA Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Mahmut Çelik’ten örnek bir adım geldi. Kitabının bütün gelirini depremzedelere destek olmak için Kızılay’a bağışlama kararı alan Çelik, Peygamber Efendimiz’in (SAV) veda hutbesinde verdiği güzel öğütlere de eserinde yer verdi.

KOZA Holding Yönetim Kurulu CEO’SU Mahmut Çelik’ten örnek davranış!

KOZA Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Mahmut Çelik’ten örnek bir adım geldi. Kitabının bütün gelirini depremzedelere destek olmak için Kızılay’a bağışlama kararı alan Çelik, Peygamber Efendimiz’in (SAV) veda hutbesinde verdiği güzel öğütlere de eserinde yer verdi.

Mahmut Çelik’in “Eyvah mezun oldum”  kitabının geliri depremzedelere bağış olarak 70 TL karşılığı  “kizilaymagaza.org.tr” den satın alınabilecek.

detail-photo-fancybox-0

 “Devletimiz ve milletimize destek olabilmek için bugünlerde hepimize düşen görev birer karınca olabilmektir”

Depremzedelere bağışta bulunmak isteyen vatandaşlar, https://www.kizilaymagaza.org.tr/urun/eyvah-mezun-oldum üzerinden kitabı satın alabiliyor.

KOZA Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Mahmut Çelik, “Devletimiz ve milletimize destek olabilmek için bugünlerde hepimize düşen görev birer karınca olabilmektir” ifadelerini kullandı. Aynı zamanda  Hz. Ebu Bekir sözü ile mesaj vererek; “Allah rızası için söylenmeyen hiçbir sözde hayır yoktur. Aziz ve celil olan ALLAH yolunda harcanmayan hiçbir malda da hayır yoktur.” dedi.

Kitabında çalışma hayatının başlangıcından günümüze uzanan yolcuğundan bahseden Çelik’in, “Yeni bir söz söylediğini zanneden sözlerin en eskisini tekrarlamış olur.” sözü dikkat çekti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL