Manşet Spor

Mauro Icardi ve kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, yıldız isim için gün sayarken Arjantinli futbolcu Instagram’dan dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Mauro Icardi’den taraftarı heyecanlandıran paylaşım! Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da listenin 1 numaralı ismi olan Mauro Icardi için yeni bir gelişme yaşandı. Hem Icardi ile hem de kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, Icardi için gün sayarken yıldız oyuncu Instagram’dan çarpıcı bir paylaşım yaptı. ASLAN EMOJİSİ KULLANDI Eşi ve menajeri olan Wanda Nara ile bir fotoğraf paylaştı. Icardi’nin bu paylaşımında emoji olarak kırmızı kalp ve aslan kullanması Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı. GEÇEN YIL NE YAPTI? Galatasaray’ın geçen sezon kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan 30 yaşındaki futbolcu, çıktığı 26 maçta 23 gol attı ve 8 asist yaptı.

Mauro Icardi ve kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, yıldız isim için gün sayarken Arjantinli futbolcu Instagram’dan dikkat çekici bir paylaşım yaptı. Mauro Icardi’den taraftarı heyecanlandıran paylaşım! Transfer çalışmalarını sürdüren..

Mauro Icardi ve kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, yıldız isim için gün sayarken Arjantinli futbolcu Instagram’dan dikkat çekici bir paylaşım yaptı.  Mauro Icardi’den taraftarı heyecanlandıran paylaşım!  Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da listenin 1 numaralı ismi olan Mauro Icardi için yeni bir gelişme yaşandı.  Hem Icardi ile hem de kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, Icardi için gün sayarken yıldız oyuncu Instagram’dan çarpıcı bir paylaşım yaptı.  ASLAN EMOJİSİ KULLANDI  Eşi ve menajeri olan Wanda Nara ile bir fotoğraf paylaştı. Icardi’nin bu paylaşımında emoji olarak kırmızı kalp ve aslan kullanması Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.  GEÇEN YIL NE YAPTI?  Galatasaray’ın geçen sezon kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan 30 yaşındaki futbolcu, çıktığı 26 maçta 23 gol attı ve 8 asist yaptı.

Mauro Icardi ve kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, yıldız isim için gün sayarken Arjantinli futbolcu Instagram’dan dikkat çekici bir paylaşım yaptı.

Mauro Icardi’den taraftarı heyecanlandıran paylaşım!

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray’da listenin 1 numaralı ismi olan Mauro Icardi için yeni bir gelişme yaşandı.

Hem Icardi ile hem de kulübü PSG ile anlaşma sağlayan Galatasaray, Icardi için gün sayarken yıldız oyuncu Instagram’dan çarpıcı bir paylaşım yaptı.

ASLAN EMOJİSİ KULLANDI

detail-photo-fancybox-1

Eşi ve menajeri olan Wanda Nara ile bir fotoğraf paylaştı. Icardi’nin bu paylaşımında emoji olarak kırmızı kalp ve aslan kullanması Galatasaraylı taraftarları heyecanlandırdı.

GEÇEN YIL NE YAPTI?

Galatasaray’ın geçen sezon kazandığı şampiyonlukta büyük pay sahibi olan 30 yaşındaki futbolcu, çıktığı 26 maçta 23 gol attı ve 8 asist yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL