Manşet Siyaset

MHP AR-GE kitaplarını tanıtıyor

Milliyetçi Hareket Partisi “Geleceğin Ekonomi Vizyonu” ile “Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi” kitaplarını yarın İstanbul’da düzenleyeceği bir toplantı ile tanıtıyor. MHP AR-GE kitaplarını tanıtıyor MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde,..

MHP AR-GE kitaplarını tanıtıyor

Milliyetçi Hareket Partisi “Geleceğin Ekonomi Vizyonu” ile “Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi” kitaplarını yarın İstanbul’da düzenleyeceği bir toplantı ile tanıtıyor.

MHP AR-GE kitaplarını tanıtıyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öncülüğünde, Ar-Ge’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Dr. İzzet Ulvi Yönter’in koordinasyonunda kurulan komisyonlar tarafından hazırlanan “Geleceğin Ekonomi Vizyonu” ile “Türk Kuşağı: Türkiye’nin Büyük Stratejisi” kitapları yarın geniş katılımlı bir toplantıyla İstanbul Bayrampaşa Golden Tulip Otel’de tanıtılıyor.

Hazırlıkları 1 yılı aşkın süren ve komisyonda her biri kendi alanında uzman isimler bulunuyor. 4 toplantı ve bir çalıştay sonucunda ortaya çıkan kitaplar, Temmuz ayının ilk haftasında bizzat MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından resmi sosyal medya hesabı aracılığıyla duyuruldu.

MHP lideri Devlet Bahçeli, ‘Geleceğin Ekonomi Vizyonu’ kitabıyla ilgili; “Ekonomiye bakışımızı milli, manevi ve ahlaki açılardan temellendirip bir yol haritası belirlemiş, bu kapsamda teorik ve politik öneriler ve önermeler setini ihtiva etmiştir” değerlendirmesinde bulunurken, ‘Türkiye’nin Büyük Stratejisi’ kitabı için ise; “Fikri tasavvurumuza gerçekçi, felsefi ve stratejik bir derinlik katmış, önümüzdeki risk ve tehditleri sorumlu ve milli bir akılla ele alıp kapsamlı şekilde değerlendirerek muhtemel ve muhkem bir geleceğin koordinatlarını çizmiştir” ifadelerini kullandı.

Fikri ve siyasi çalışmaların temeli olarak her zaman insanı ve insan huzurunu gördüğünü söyleyen MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin Ar-Ge bünyesinde kurulan komisyonlar marifetiyle hazırlattığı kitaplarda da yine öncelikle temelde insanı esas alan çalışmalara imza atıyor.

Ekonomiye ve Türk dünyasına yeni bir vizyon kazandıracak olan bu iki değerli eserin tanıtımı yarın saat 18:00’da İstanbul Bayrampaşa Golden Tulip Otel’de düzenlenecek geniş katılımlı bir tanıtım programıyla kamuoyuyla paylaşılacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL