Manşet Siyaset

MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankaya İlçe Başkanlığı Kongresi Ato Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde Gerçekleşti. Olağan kongreye tek liste ile gidilirken seçimde Serkan Damar, yeniden MHP Çankaya İlçe Başkanlığına seçildi…

MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankaya İlçe Başkanlığı Kongresi Ato Congresium Kongre ve Sergi Merkezinde Gerçekleşti. Olağan kongreye tek liste ile gidilirken seçimde Serkan Damar, yeniden MHP Çankaya İlçe Başkanlığına seçildi.

MHP Çankaya İlçe Başkanı Serkan Damar güven tazeledi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Çankaya İlçe Başkanlığı Kongresi, ATO Congresium Kongre ve Sergi Merkezi’nde gerçekleştirildi. Kongreye yaklaşık 2 bin 500 kişi katıldı. MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan’ın da katıldığı kongrenin divan başkanlığı MHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili Prof. Dr. Mevlüt Karakaya gerçekleştirdi. Kongreye tek liste ile gidilirken, seçimde Serkan Damar yeniden MHP Çankaya İlçe Başkanlığına seçildi. MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin kongreye yönelik mesajının okunmasının ardından sözü İlçe Başkanlığına yeniden seçilen Serkan Damar aldı.

MHP’nin 54 yıllık mazisine vurgu yapan Serkan Damar, “Şanlı mazisiyle teşkilatımız, bu kutlu davaya hizmet eden herkesin ailesi olmaya devam edecektir. Bu müstesna aileye layık olmak için vazifeye başladığımızdan zamana kadar ibadet şuuruyla mücadele ettik ve etmeye devam edeceğiz. Bugüne kadar bizlerle yol yürüyen tüm arkadaşlarımdan ben razıyım, Allah da razı olsun” ifadelerini kullandı.

detail-photo-fancybox-0

Başkan Damar’ın gündeminde, Çankaya’da gerçekleştirdikleri faaliyetleri de vardı.

 “Görevde olduğumuz sürede Çankaya’da birçok faaliyet gerçekleştirdik, bunların arasında benim için çok önemli olan programlar vardı. Tunalı ve İzmir Caddesinde, vatandaşlarımızla ve esnafımızla yemekli açık hava toplantıları düzenledik. Kış aylarında üniversite kampüs girişlerinde öğrencilerimize çorba dağıttık. 5 yıldan bu yana Ramazan aylarında 100. yıl otağımızda vatandaşımıza iftar verdik ve bunu geleneksel hale getirdik. Her yeni yılın ilk dakikalarında kahraman güvenlik güçlerimizi ziyaret ettik. İlçemiz sınırlarında bulunun TSK Gaziler merkezinde her daim gazilerimizle hemhal olduk. Ülküdaşlarımızı düğünlerinde, taziyelerinde, asker kınalarında yalnız bırakmadık. Pandemide meslekleri gereği çalışmak durumunda kalan vatandaşlarımıza düzenli olarak maske ve dezenfektan dağıtımı yaptık. Başımızın tacı olan şehit ailelerimizle gönül bağımızı hiç koparmadık her daim beraber olduk. Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin vizyonunu çizdiği Adım Adım 2023 kampanyasının tüm aşamalarını ilçemizde etkin bir şekilde uyguladık. Ülkemiz için büyük öneme haiz 2023 genel seçimlerinde 53 gün boyunca 8 farklı ekiple tam kadro sahadaydık.” diye konuştu.

İlçe halkıyla daima iç içe olduklarının altını çizen Serkan Damar, esnafın sorunlarına kulak verdiklerini ifade etti.

Serkan Damar, deprem bölgesi için de teşkilat olarak büyük çaba sarf ettiklerini vurgulayarak, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin talimatlarıyla asrın felaketi olarak adlandırılan 6 Şubat tarihinde 11 ilimizi etkileyen depremin 22. saatinde yardım tırlarımız ve gönüllü arkadaşlarımız ile bölgeye intikal ettik, Elbistan’a ulaştık. Bu vesileyle depremde hayatını kaybetmiş vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve yakınlarına başsağlığı dileklerimi huzurunuzda bir kez daha iletiyorum. Rabbim Necip Türk Milletine böyle bir acıyı bir daha göstermesin. Bizler deprem bölgesinde enkazlarda çalışırken ve yardım faaliyetlerini gerçekleştirirken milletimiz adına milletimiz için hizmet ettik. Genel Başkanımızın önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben düsturunu şiar edindik. Böylesi Bilge bir Liderin arkasında yürümek, yolunu yolumuz bilmek bizler için onurdur, şereftir.” ifadelerini kullandı.

detail-photo-fancybox-2

“ÇANKAYA YILLARDIR CHP’Lİ BELEDİYENİN ELİNDE AZAP ÇEKİYOR”

“Hizmetlerin yetersizliği ve vizyonsuzluk gün geçtikçe Çankaya’yı komşu ilçelerin gerisine düşürüyor. Bu belediyecilik anlayışı ile Çankaya yetim, Çankaya öksüzdür. Gelin buna bir son verelim. Çankaya tepelerine, Seğmenlerin Gazi Mustafa Kemal Paşayı karşıladığı Dikmen sırtlarına üç hilali dikelim. Çankayalı yokuşları Asya’nın bozkurtlarını tanısın ve bizlerin azmi ile hak ettiği değeri bulsun. Çankaya hakkı olanı almalıdır ve alacaktır. Bu milliyetçi hareket partisi ve cumhur ittifakı ile olacaktır.” diye seslendi.

Serkan Damar konuşmasında Türk ve Türkiye Yüzyılına da değindi. “Cumhuriyetimizin yüzüncü yaşında “Türk ve Türkiye Yüzyılının taşları da milliyetçilikle döşenecektir. Bizler bu yolda taş oluruz, toprak oluruz ama milletimiz ve devletimiz ilelebet payidar kalması içinde her şeyi yaparız. Şüphesiz Yüce Türk milleti kıyamete kadar payidar kalacaktır.” Cümlelerini kurdu.

detail-photo-fancybox-3

“Aziz Atatürk’ün kurduğu Türkiye Cumhuriyeti’ni, Başbuğumuz Alparslan Türkeş’in izinde, Liderimiz Devlet Bahçeli Beyefendi’nin emrinde ilelebet yaşatacağız!” ifadelerini kullanan Serkan Damar, konuşmasını “Ne mutlu Türk’üm diyene” sözleriyle tamamladı.

MHP Çankaya İlçe Teşkilatı yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu:

“Serkan Damar (Başkan), Cevat Gözütok, Yavuz Parlak, Serkan Duman, Eyyüp Şenol, Kamil Albayrak, Hikmet Akçay, Mustafa Selim İnağ, Erdi Boyraz, Mehmet Cansev, Şenay Topçu, Alper Buhar, Kemal Bahçeçitapar, Akın Tiryaki, Ayşegül Pehlivan, Orhan Cengiz Şahin, Murat Camadan, Sinan Ünal, Haluk Ateş, Özgür Çağlayan Kömürcü, Ozan Demirez, Mustafa Kızılırmak, Fahri Yalçın, Emrah Bayraktar, İlyas Erdoğmuş, İsmail Irkıçatal, Sultan Polat, Gökhan Ajlan Yılmaz, Yusuf Öz, Ersin Ünal, Faruk Tanrıverdi, Arifhan Örsel, Hayrullah Aslan, Ali Osman Altuntaş, Alperen Akdağ, İsmail Yıldırım, Şadiye Sungur, Yavuz Yıldırım, Oğuzhan Yıldız, Veysel Karacabay, Gülcan Gürel, Halan Orçan, Erhan Özdemir, Eyüp Yıldırım, Ahmet Ünal.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL