Manşet Siyaset

MHP heyeti, selden en fazla etkilenen Bozkurt’ta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyet, sağanak yağış nedeniyle meydana gelen sel bölgelerine ziyaretlerine yerinde devam ediyor. Bu kapsamda heyet, sel felaketine en şiddetli..

MHP heyeti, selden en fazla etkilenen Bozkurt’ta

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve beraberindeki heyet, sağanak yağış nedeniyle meydana gelen sel bölgelerine ziyaretlerine yerinde devam ediyor. Bu kapsamda heyet, sel felaketine en şiddetli şekilde maruz kalan Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine geçti.

MHP heyeti, selden en fazla etkilenen Bozkurt’ta

MHP Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin talimatıyla sel felaketinin yaşandığı Karabük, Bartın, Kastamonu, Sinop ve Samsun’a giden ve dün incelemelerine başlayan MHP heyeti, yaraları sarmak, vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını yerinde tespit edebilmek adına Kastamonu’nun Bozkurt ilçesine geçti.

Bölgeye giden heyete başkanlık eden Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Kastamonu Bozkurt’ta selin meydana getirdiği tahribatı yerinde görmek, vatandaşlarımızın talepleri dinlemek ve ihtiyaçlarını bir an evvel temin etmek için MHP Heyeti olarak ziyaretimiz devam ediyor.” şeklinde konuştu.

MHP heyetinin felaket bölgesindeki incelemeleri sürüyor

MHP heyetinin felaket bölgesindeki incelemeleri sürüyorMHP heyetinin felaket bölgesindeki incelemeleri sürüyorGündem

“Kudreti İlahi’den dileğimiz; yurdumuz bir daha böyle musibetler yaşamasın.” temennilerini ileten Yıldırım, afet bölgesindeki çalışmaları yerinde gözlemlediklerini ve devletimizin tüm imkanlarıyla vatandaşının yanında olduğunu söyledi.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, “Türk Milleti’nin yarasını sarmak için elimizden gelenin fazlasını yapacağız.” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL