Manşet Siyaset

MHP Kayseri ilçe kongrelerini tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de ilçe kongrelerini tamamladı. MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, birlik ve beraberlik içinde kongrelerin tamamlandığını söyledi. MHP Kayseri ilçe kongrelerini tamamladı Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de 26-27 Ağustos..

MHP Kayseri ilçe kongrelerini tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de ilçe kongrelerini tamamladı. MHP İl Başkanı Seyit Demirezen, birlik ve beraberlik içinde kongrelerin tamamlandığını söyledi.

MHP Kayseri ilçe kongrelerini tamamladı

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri’de 26-27 Ağustos tarihlerinde 14. Olağan İlçe kongrelerini gerçekleştirdi. MHP Kayseri İl Başkanı Seyit Demirezen, ilçe kongrelerinin birlik ve beraberlik içinde geçtiğini vurgularken Kayseri’de ‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla yerel seçim çalışmalarına hızla başlayacaklarını belirterek; “Lider-Teşkilat-Doktrin düsturundan ayrılmadan, toy havasında gerçekleşen kongremizde bir kez daha birlik ve beraberliğimizi tescil etmiş oluyoruz. Allah hepinizden razı olsun. Sizler bugüne dek şehrimizde 3 Hilal’e sahip çıktınız, leke sürdürmediniz. Bundan sonra da aynı iman ve bilinçle hep beraber başarılı olacağımıza inancım tamdır. Tüm samimiyetimle söylüyorum ki asla yılanlardan, dönenlerden olmayacağız. Bir olacağız, beraber olacağız. İmanımızın ve inanmışlığımızın gücüyle hep beraber partimiz ve şehrimiz için çalışacağız. Gerçekleştireceğimiz kongremizin ardından, Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi’nin tayin ettiği yönde “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla çalışmalarımıza süratle başlayacağız. Daha güçlü ve daha aktif kadrolarımızla 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlere büyük bir azimle hazırlanacağız” şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL