Manşet Siyaset

MHP yarın Erzurum’da, Pazar günü Gaziantep’te

Milliyetçi Hareket Partisi’nin “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’yla devam ediyor. MHP yarın Erzurum’da, Pazar günü Gaziantep’te İlki Bursa’da yapılan..

MHP yarın Erzurum’da, Pazar günü Gaziantep’te

Milliyetçi Hareket Partisi’nin “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’yla devam ediyor.

MHP yarın Erzurum’da, Pazar günü Gaziantep’te

İlki Bursa’da yapılan Milliyetçi Hareket Partisi Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısının beşincisi yarın Erzurum’da gerçekleştirilecek. MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın’ın Heyet Başkanlığında gerçekleştirilecek. 6. Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı ise pazar günü MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yılırım’ın heyet başkanlığında Gaziantep’te yapılacak.

MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı’nın beşincisi Bayburt, Gümüşhane, Trabzon, Rize, Artvin, Ardahan, Kars ve Muş il teşkilatlarının katılımları ile yarın saat 14:00’da Erzurum’da yapılacak.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin “2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu” temasıyla başlatılan mahalli idareler seçimlerine hazırlık çalışmaları devam ediyor. Erzurum’da MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın’ın Divan Başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıyı, Gümüşhane Milletvekili Musa Küçük, MYK Üyesi İdris Aydın, MYK Üyesi Yüksel Kaleci, MYK Üyesi Yavuz Tellioğlu, MDK Üyesi Taner Gökçek ve Av. Mete Han Özkan yönetecek.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısı yarın Erzurum TÜYAP’ta saat 14:00’de başlayacak.

Toplantının gündemi ve hedefinde; Siyaset ve ülke gündemindeki hususların değerlendirilmesi, terörle mücadele, Kahramanmaraş merkezli depremlerin yol açtığı felaketlerin yaralarının sarılması ve yerel seçimler gibi konu başlıkları yer alıyor.

PAZAR GÜNÜ GAZİANTEP’TE

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantısının altıncısı, pazar günü saat: 12.30’da Gaziantep Şehitkamil Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak.

 Gaziantep’te MHP Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yılırım’ın heyet başkanlığında gerçekleştirilecek olan toplantıyı, TBMM İdare Amiri Sermet Atay, Milletvekili Mustafa Demir, Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Milletvekili İbrahim Özyavuz ve MYK Üyesi Ali Fuat Kardaş yönetecek.

Gaziantep, Kilis, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa, Adıyaman ve Mardin Bölge Milletvekilleri, Bölge MYK ve MDK Üyeleri, Belde, İlçe ve İl Başkanları, Belde, İlçe ve İl yönetim kurulu Üyeleri, İl Disiplin kurulu Başkan ve Üyeleri, ilçe ve il çalışma Grupları, Belde, ilçe ve İl Belediye Başkanları, İl Genel ve Belediye Meclis Üyelerinin katılımı ile pazar günü saat: 12.30 l Şehitkamil Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılacak.

Toplantının gündemide; Siyaset ve ülke gündemindeki hususların değerlendirilmesi, yerel seçimlere dönük tematik proje ve hedeflerin hakkında görüş alışverişi, Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan 14. Olağan Büyük Kurultay’la ilgili hazırlıkların ele alınması gibi konu başlıkları yer alıyor.

MHP Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları önümüzdeki haftasonu da devam edecek.  11 Kasım Cumartesi İstanbul’da, 12 Kasım Pazar günü ise Samsun’da çevre illerin katılımlarıyla yapılacak olan istişare toplantıları; Konya ve Van ile devam edecek. Son olarak Ankara’da tamamlanacak.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL