Manşet Siyaset

MHP’li Karakaya: Bizim itirazımız ayrık otlarınadır

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. MHP’li Karakaya: Bizim itirazımız ayrık otlarınadır  Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP Ankara..

MHP’li Karakaya: Bizim itirazımız ayrık otlarınadır

Milliyetçi Hareket Partisi 28. Dönem Ankara Birinci Bölge Milletvekili Adayı Prof. Dr. Mevlüt Karakaya çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

MHP’li Karakaya: Bizim itirazımız ayrık otlarınadır

 Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Ersin Pehlivan, Belediye Meclis Üyesi Özer Polat, Ankara Ülkü Ocakları İl Yönetiminden Melih Mollaoğlu ile Gölbaşı Ülkü Ocakları ilçe başkanı Umut Ceylan ve teşkilât mensuplarıyla,

Gölbaşı; Karagedik mahallesinde, Gölbaşı Dikilitaş mahallesinde, Gölbaşı İkizce mahallesinde, Gölbaşı Oyaca mahallesinde  hemşehrileri ile bir araya gelen Karakaya 14 Mayıs vurgusu yaptı.

Karakaya:  “Farklı renklerden, farklı kokulardan oluşan Türkiye’yi adete çiçek bahçesine benzeten MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin benzetmesine  atıfta bulunarak, bizim itirazımız ayrık otlarınadır dedi.

detail-photo-fancybox-0

“BİN YILDA KARILDI BU ÜLKENİN HARCI AYRIŞTIRMAK KİMİN HARCI” VURGUSU YAPTI

“Cesaretimizin kaynağı tarihtir, ilhamımızın kaynağı ecdadımızdır, istiklalimizin kaynağı bu topraklara sere serpe uzanmış yatan şehitlerimizdir, irademizin kaynağı da büyük Türk milletidir.

Dünyaya istikamet verecek kudrette bir Türkiye’nin inşası, ancak ve ancak Türk-İslam kültüründen feyzini alan, Türklük gurur ve şuuru ile İslam ahlak ve faziletiyle bezenen fedakarlık numunesi bir ahlaki kucaklaşmayla mümkün olacaktır.

detail-photo-fancybox-1

BU AHLAKİ KUCAKLAŞMANIN ADI CUMHUR İTTİFAKI’DIR

Muazzez nitelikli milli ve ahlaki kucaklaşmanın devlet ve millet hayatında kök salmasına da Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi refakat edecektir.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’nin uzlaşmacı vasfında temerküz etmiş güçlü ve tesirli yürütme, güçlü ve fonksiyonel yasama, bağımsız ve tarafsız yargı sayesinde Türkiye’nin önünü hiçbir mihrak kesemeyecektir.

Bu kutlu yürüyüşün neticesinde “Gelen Türk Asrı, Geleceğin Gücü Türkiye” olacaktır. Açıklamalarında bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL