Manşet Siyaset

MHP’li Özdemir: Tantanacı ukalalık yaparak nereye hizmet etme telaşında olduğu gerçeğini gizleyemez

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden MHP Lideri Bahçeli’yi eleştiren eski İçişleri Bakanı Saadettin Tantan’a tepki gösterdi. MHP’li Özdemir: Tantanacı ukalalık yaparak nereye hizmet etme telaşında..

MHP’li Özdemir: Tantanacı ukalalık yaparak nereye hizmet etme telaşında olduğu gerçeğini gizleyemez

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, resmi Twitter hesabı üzerinden MHP Lideri Bahçeli’yi eleştiren eski İçişleri Bakanı Saadettin Tantan’a tepki gösterdi.

MHP’li Özdemir: Tantanacı ukalalık yaparak nereye hizmet etme telaşında olduğu gerçeğini gizleyemez

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir’in açıklamaları şu şekilde;

”Sadece demeçlerinin yer alması için önüne uzatılan mikrofon sahiplerinin lehine sözler söyleyerek gündemde kendisine yer bulma arayışında olan Sadettin Tantan’ın, malum kişiliğinde müfteriliğin de olduğu bugün açıkça görülmüştür.

Saplandığı kirli medya bataklığı ile beraber MHP hasımlığını bildiğimiz akrabalık ilişkilerinin, bu şahsın tantanalarının gerekçelerinden olması bir yana, doğruları ifade etmeyen sorumsuzluk örneği de devlet terbiyesinden ne derecede nasiplendiğini gösteriyor!

Tantanacı ukalalık yaparak ne iftiralarını, ne yalancılığını ne de aynı maksatla nereye hizmet etme telaşında olduğu gerçeğini gizleyemez. Bu anlamda da yer edinme telaşına düştüğü meşum medyada anılma çabasından öteye gidemez.

  1. Hükümet döneminde bugün kendisini pazarlamak için malum çevrelerce kullanılan konularda, Sayın Genel Başkanımızın gösterdiği hassasiyet ve iradeden bahsetmemek için adeta didinen ve kaçamak davranan tantanacının karın ağrısının ne olduğunu çok iyi biliyoruz.

Türkiye’ye yönelen tehdit ve tehlikeler karşısında yer almayıp, kendisi üzerinden gündem oluşturmaya dönük faaliyetlerinin ortasına atılan, oltaya takılan tantanacının hakikatlerden kaçamak davrandığı her gün, yine kendisi adına hüsran olmaya devam edecektir…”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL