Manşet Siyaset

MHP’li Yalçın: Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten aciz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, CHP Genel Başkanının partisinin grup toplantısında, Milliyetçi Hareket Partisini hedef alan sözleri üzerine sert tepki gösterdi…

MHP’li Yalçın: Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten aciz

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, CHP Genel Başkanının partisinin grup toplantısında, Milliyetçi Hareket Partisini hedef alan sözleri üzerine sert tepki gösterdi. Yalçın açıklamasında, “Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten acizdir.” dedi.

MHP’li Yalçın: Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten aciz

Milliyetçi Hareket Partisi Lideri Devlet Bahçeli’nin “Atatürk bizim kırmızı çizgimizdir” dediğini hatırlatan Prof. Dr. E. Semih Yalçın, CHP’nin Türk tarihine, Türklüğe sahip çıkılmasına dahi tahammül edemeğini ifade ederken bu durumun “Kılıçdaroğlu ve CHP için ayıplı bir hal” olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın, açıklamasında şunları kaydetti:

ZİLLET CEPHESİ TELAŞLANDI

Cumhur İttifakının siyasi hayatımız üzerindeki yön verici etkisinin kalıcı hâle gelmesi ve 2023 sonrasında da ittifakın varlığını sürdüreceğinin anlaşılması, zillet cephesini telaşlandırdı.

Başını CHP’nin çektiği zillet ittifakı ve yancılarının belirlediği yeni strateji doğrultusunda, Cumhur İttifakının güçlü ortağı MHP’nin lideri Sayın Devlet Bahçeli’ye dönük planlı ve hesaplı haysiyet cellatlığına hız verildi.

KILIÇDAROĞLU, KRİZ TELLALLIĞINA SOYUNUYOR

Bilhassa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu; başarısız muhalefet çıkmazından kurtulmanın çaresini, Atatürk aziz hatırası üzerinden kriz tellallığına soyunup Sayın Devlet Bahçeli’ye sardırmakta ve mevcut sorunların faturasını MHP’ye çıkarmakta buldu.

Genel Başkanımızın “Atatürk bizim kırmızı çizgimizdir” diyerek Türk tarihine, Türklüğe sahip çıkmasına dahi tahammül edememektedir. Bu durum Kılıçdaroğlu ve CHP için ayıplı bir haldir.

DOŞ KİŞOT’A NE KADAR DA BENZEDİ! KILIÇDAROĞLU ÇARESİZ…

Kılıçdaroğlu, son günlerdeki çatık kaşlı, tedirgin, gergin, dengesiz, sinirli ve saldırgan üslubuyla MHP’yi hedefe koyarken; yel değirmenlerine hücum eden Don Kişot’a ne kadar da benzedi.

Kılıçdaroğlu çaresiz… Partisi ve avenesi alternatif politikalar üretmekten aciz. Bu yüzden, zıvanadan çıkmış kırık tahta gibi muallakta kalan üslubuyla panik hâlinde MHP’ye saldırmaktadır.

Kılıçdaroğlu’nun zaman zaman milliyetçi kitleleri ayartmaya çalışan riyakâr ve trajikomik cümleleri ise komşunun evini soymaya yeltenen pişkin hırsızın hane sahiplerini kucaklamasını andırıyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL