Manşet Siyaset

MHP’li Yönter’den Öztrak’a: “Anzavur’a bak, kendini gör”

MHP Lideri Bahçeli’nin açıklamalarına cevap veren CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın iftiralarına ise MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili İzzet Ulvi Yönter’den cevap gecikmedi. MHP’li Yönter’den Öztrak’a: “Anzavur’a bak,..

MHP’li Yönter’den Öztrak’a: “Anzavur’a bak, kendini gör”

MHP Lideri Bahçeli’nin açıklamalarına cevap veren CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak’ın iftiralarına ise MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul milletvekili İzzet Ulvi Yönter’den cevap gecikmedi.

MHP’li Yönter’den Öztrak’a: “Anzavur’a bak, kendini gör”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Kürt Sorunun çözümünde HDP’yi meşru organ olarak görebiliriz sözlerinin ardından başlayan tartışmalar sonrası MHP Lideri Devlet Bahçeli “Kürt sorunu olduğunu söyleyenler namerttir” demiş ce CHP’nin PKK ile görüşüp görüşmediğini sormuştu.

Yönter, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Faik Öztrak’a “Anzavur’a bak kendini gör” dedi.

CHP Sözcüsü Faik Öztrak’a sert sözlerle yüklenen MHP’li Yönter şöyle devam etti: “Öztrak’ın seviyesiz ve sevimsiz üslubu toplumsal rahatsızlık düzeyinde! Sen git Cibali Karakolu’nda Komiser Cafer’e derdini anlat! Olmadı Marko Paşa’yla dertleş…Kemiklerini aldırmışsın, omurgan çökmüş…Genel Başkanımızın kesip attığı tırnak olamazsın…”

CHP’nin PKK ile görüşüp görüşmediğini açıklamasını isteyen Yönter, “Lafı gevelemeyin, oranızı buranızı sallamayın, bahane üretimine heves etmeyin, PKK ile görüşüyor musunuz, görüşmüyor musunuz? Onu söyleyin… Öztrak sen kim Kuvayı Milliye kim? Daha açık konuşayım, Anzavur’a bak, kendini gör…” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL