Manşet Siyaset

MHP’li Yönter’den TİP’li Atay’ın hadsiz açıklamalarına sert cevap: Dilerim fitnende yanarsın!

TİP’li Barış Atay, gündeme dair her fırsatta, bühtan açıklamalarına devam ederken son yaptığı açıklamalarında Ülkü Ocakları’nı hedef göstermesi üzerine, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter çok..

MHP’li Yönter’den TİP’li Atay’ın hadsiz açıklamalarına sert cevap: Dilerim fitnende yanarsın!

TİP’li Barış Atay, gündeme dair her fırsatta, bühtan açıklamalarına devam ederken son yaptığı açıklamalarında Ülkü Ocakları’nı hedef göstermesi üzerine, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter çok sert açıklamalarda bulundu.

MHP’li Yönter’den TİP’li Atay’ın hadsiz açıklamalarına sert cevap: Dilerim fitnende yanarsın!

Fırsatını kollayarak yersizce Ülkü Ocakları’nı diline dolayan TİP’li Barış Atay’ın, aklınca kendi hayalinin söze vurduğu açıklamaları üzerine MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, açıklama yaptı.

Yönter, TİP’li Barış Atay’a gerekli cevabını verirken Atay’ın bu mesnetsiz açıklamasına sosyal medyada da tepkiler silsileye dönüştü.

Tepkilerde ağırlıkla, Ülkü Ocaklarının ülkemizdeki değeri yükseldikçe elleri ayakları dolaşanların nasıl iftira atacaklarına şaşırıldığı yer alırken MHP’li Yönter de Barış Atay’a ‘Orman yakmak seninkilerin işi!’ diyerek seslendi.

Yönter, “Sadece insana değil, ormana bile düşmansın. Dilerim fitnende yanarsın!” şeklinde konuştu.

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, açıklamasında şunları kaydetti:

“Şerefsiz desem şerefsizler alınır! Hain desem hainler darılır! Nasıl bir cins-i meşum, ne tür bir cibilliyetsiz olduğunu söylesem herkes şaşırır! Alçak herif orman yakmak seninkilerin işi! Sadece insana değil, ormana, börtüye, böceğe bile düşmansın. Dilerim fitnende yanarsın!”

MHP’li Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter’in sert tepki verdiği TİP’li Barış Atay’ın mesnetsiz açıklamaları ise şu şekilde olmuştu;

Ülkü Ocakları Üyesi! Para için yakmış ormanı! Hani şu; ülkenin ırmağının akışına öleceğini iddia edenlerden.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL