Güncel Manşet

Önder Kahveci, yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi

Türkiye Kamu-Sen 1. Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi. Önder Kahveci, yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi Türkiye Kamu-Sen 1…

Önder Kahveci, yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi

Türkiye Kamu-Sen 1. Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi.

Önder Kahveci, yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi

Türkiye Kamu-Sen 1. Olağanüstü Genel Kurulu gerçekleştirildi. Ankara’da gerçekleştirilen Türkiye Kamu-Sen’in 1. Olağanüstü Genel kuruluna MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili Yaşar Yıldırım, MHP Bolu Milletvekili İsmail Akgül, sendikaların genel başkanları, genel merkez yöneticileri, MHP Ankara İl Başkan Yardımcıları, Ülkü Ocakları Ankara il Başkanı, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

detail-photo-fancybox-1

YAŞAR YILDIRIM: YARINLARI BİRLİKTE KURMAK İÇİN SÖZLEŞTİK

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım genel kurulda yaptığı konuşmada Milliyetçi Hareket Partisi’nin her daim Türk memurunun yanında yer aldığını belirtti.

“Bilinmelidir ki, Türkiye’nin kazanımlarının, yarınlarımızı inşa edeceğini hep birlikte ifade ederek, yarınları birlikte kurmak için sözleştik” diyen MHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım, “Kamu çalışanlarının haklarının iyileştirilmesi için Milliyetçi Hareket Partisi’nin her zaman üzerine düşen görevi yerine getirdiği ve getirmeye devam edeceğini ifade etti.

detail-photo-fancybox-2

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara milletvekili Yaşar Yıldırım

Yıldırım, “Türkiye Kamu Sen bizlerin göz bebeğidir. Kamu çalışanlarının hak ve menfaatleri konusunda ortaya koyduğunuz tavır ve duruş ile her zaman milli ve güzide bir sivil toplum kuruluşu olan Kamu-Sen’in devletinden ve milletinden yana aldığı tavırda her zaman çok değerlidir.

Kurulduğu günden beri ortaya koyduğu tavır ve duruşla Türk memurunun gönlünde taht kuran Türkiye Kamu-Sen bugün yine Ankara’da bir şölene imza atmaktadır. Hem masada hem de sahada bugüne dek sayısız kazanıma imza atan işte bu teşkilat ve bu teşkilatın mensuplarıdır. Bizler her zaman sizlere destek olmaya devam edeceğiz.

Bu vesileyle, yeniden genel başkanlığa seçilen Önder Kahveci’yi tebrik ediyor, yetkili kurullarda görev alan tüm kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

detail-photo-fancybox-3

ÖNDER KAHVECİ: TÜRKİYE KAMU-SEN BAYRAĞINI ŞAN VE ŞEREFLE DALGALANDIRACAĞIZ

Türkiye Kamu-Sen 1. Olağanüstü Genel Kurulunda yeniden Genel Başkanlığa seçilen Önder Kahveci ise “Türkiye Kamu-Sen bayrağını şan ve şerefle dalgalandıracağız” dedi. Kahveci, “Kurulduğu günden beri Türk memurunun hak mücadelesi için gece gündüz demeden çalışan Türkiye Kamu-Sen teşkilatı her zaman olduğu gibi yine mücadelesini sürdürecektir. Yepyeni öyküler yazmak kamu çalışanlarının haklarına yenilerini eklemek üzere yeni mücadelelere bismillah diyor, 1. Olağanüstü Genel Kurulumuzun milletimize, camiamıza ve kamu çalışanlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

detail-photo-fancybox-4

Konuşmaların ardından yapılan seçimde Türk Sağlık-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci yeniden Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanlığına seçildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL