Ekonomi Manşet

Otomobil fiyatları düşüyor: En ucuz otomobil belli oldu

Sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğu bir dönemdeyiz. Kasım ayının gelmesiyle birlikte, birçok otomobil firması yeni ve cazip kampanyalarını duyurmaya başladı. Piyasada sunulan en temel özelliklere sahip..

Otomobil fiyatları düşüyor: En ucuz otomobil belli oldu

Sıfır ve ikinci el otomobil fiyatlarının düşüş eğiliminde olduğu bir dönemdeyiz. Kasım ayının gelmesiyle birlikte, birçok otomobil firması yeni ve cazip kampanyalarını duyurmaya başladı. Piyasada sunulan en temel özelliklere sahip ve uygun fiyatlı otomobiller ise şunlar…

Otomobil fiyatları düşüyor: En ucuz otomobil belli oldu

Otomotiv sektörü uzun bir süredir fiyatlarını artırma eğilimindeydi. Ancak, son dönemde indirim çağrıları ve çip krizinin hafiflemesi, özellikle sıfır araç fiyatlarında bir düşüş yaşanmasına yol açtı. Bu durum, sıfır otomobillere olan talebin artmasına neden oldu, zira fiyatların gerilemesi ve çeşitli kampanyaların sunulması müşterileri cezbetmeye başladı.

Türkiye’de en uygun fiyatlı otomobil olarak Hyundai i10 öne çıkıyor. Onu Seat Ibiza takip ederken, Ibiza’yı Fiat Egea izliyor. Bu rekabetçi fiyatlar, otomobil almak isteyenler için birçok seçenek sunuyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL