Gündem Manşet

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde sıcak çatışma! 1 askerimiz şehit oldu

Son Dakika: Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerin taciz ateşi sonucu 1 askerimiz şehit oldu. Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde sıcak çatışma! 1 askerimiz şehit oldu Son dakika: Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü..

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde sıcak çatışma! 1 askerimiz şehit oldu

Son Dakika: Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde teröristlerin taciz ateşi sonucu 1 askerimiz şehit oldu.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde sıcak çatışma! 1 askerimiz şehit oldu

Son dakika: Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu 1 asker şehit oldu.

Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde 24 Temmuz 2023 tarihinde keşif ve gözetleme faaliyeti icra eden unsurumuza bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu Piyade Sözleşmeli Er Mehmet Can şehit oldu.

MSB’DEN AÇIKLAMA

MSB tarafından yapılan yazılı açıklamada, “Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 24 Temmuz tarihinde keşif ve gözetleme faaliyeti icra eden unsurumuza bölücü terör örgütü mensuplarınca açılan taciz ateşi sonucu P. Söz. Er Mehmet Can şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz” ifadelerine yer verildi.

detail-photo-fancybox-1

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL