Manşet Spor

Ryan Kent Fenerbahçe’yi tercih nedenini açıkladı

Fenerbahçe’nin yeni transferi Ryan Kent, Fenerbahçe’ye geliş sürecini anlattı. İngiliz futbolcu, Sarı-Lacivertlilere gelmesindeki en önemli etkenin Fenerbahçe’nin her zaman kazanmak için oynaması olduğunu söyledi. Ryan Kent Fenerbahçe’yi tercih nedenini açıkladı..

Ryan Kent Fenerbahçe’yi tercih nedenini açıkladı

Fenerbahçe’nin yeni transferi Ryan Kent, Fenerbahçe’ye geliş sürecini anlattı. İngiliz futbolcu, Sarı-Lacivertlilere gelmesindeki en önemli etkenin Fenerbahçe’nin her zaman kazanmak için oynaması olduğunu söyledi.

Ryan Kent Fenerbahçe’yi tercih nedenini açıkladı

Fenerbahçe’nin yeni transferlerinden Ryan Kent, TRT Spor’a açıklamalarda bulundu. Ryan Kent neden Fenerbahçe’yi tercih ettiğini de açıkladı.

“FENERBAHÇE’NİN BÜYÜKLÜĞÜNÜ BİLİYORDUM”

Fenerbahçe’ye gelmeden önce Rıdvan Yılmaz’la konuştuğunu söyleyen Ryan Kent, “Bu sürede herhangi birinin kararımı etkilemesini istemedim. Fenerbahçe’nin büyüklüğünü biliyordum. Benim için en önemli etken, bu kulübün her zaman kazanmak için oynaması” şeklinde konuştu.

EDIN DZEKO ÖVGÜSÜ

Edin Dzeko’dan övgüyle bahseden Kent, “Dzeko’nun kariyerinden bahsetmeye gerek yok, harika bir kariyeri var. Çok mütevazı bir kişiliği var. Dzeko ile oynayacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Ondan bir şeyler öğrenmek için sabırsızlanıyorum” dedi.

“GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ FUTBOLCU RONALDINHO”

Öte yandan gelmiş geçmiş en iyi futbolcunun Ronaldinho olduğunu söyleyen Ryan Kent, “Oynadığı zaman ona büyük hayranlık duyuyordum” dedi.

RYAN KENT’TEN DERBİ SÖZLERİ

Ryan Kent, Türkiye’deki derbi atmosferine de değindi. Derbilerin özel maçlar olduğunu vurgulayan Kent, “Şartlar ne olursa olsun bu maçları kazanmak istersiniz” ifadelerini kullandı.

 

Kaynak: TRT Spor

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL