Manşet Siyaset

Silifke’de MHP’ye katılım! Yeni üyelere rozetleri takıldı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un seçim bürosu, MHP’ye yeni üyelerin katılımına ev sahipliği yaptı. Silifke’de MHP’ye katılım! Yeni üyelere rozetleri takıldı Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok ‘un seçim bürosu açılışı..

Silifke’de MHP’ye katılım! Yeni üyelere rozetleri takıldı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un seçim bürosu, MHP’ye yeni üyelerin katılımına ev sahipliği yaptı.

Silifke’de MHP’ye katılım! Yeni üyelere rozetleri takıldı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok ‘un seçim bürosu açılışı yeni üyelerin MHP saflarına geçmesine de sahne oldu. Cumhur ittifakı Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ve Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok MHP ye geçen çok sayıda yeni üyelere rozetlerini taktılar.

Başkan Altunok, “yaklaşan seçimler öncesi hem partimiz MHP’ye katılmak isteyen vatandaşlarımızı hem de küskünlük ve kırgınlıkları ortadan kaldırarak ailemizi genişletiyoruz. Bugün de partimiz MHP’ye gönül veren kardeşlerimizin rozetlerini taktık.

Sili-1

Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’ye Mersin mitinginde verdiğimiz Mersin Büyükşehir Belediyesini, Silifke ve diğer ilçelerde seçimi kazanarak bu başarıyı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a hediye etmek en büyük hedefimizdir. Bunu halkımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak başaracağımıza inanıyorum. MHP’ye gönül veren genç kardeşlerimiz başta olmak üzere herkesi partimize davet ediyorum” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL