Gündem Manşet

Teröristbaşının yeğeni Yeşil Sol Parti’li Ömer Öcalan’dan skandal sözler

Bebek katili Abdullah Öcalan’ın yeğeni HDP’nin paravan partisi Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan katıldığı bir toplantıda skandal sözler sarf etti. Ömer Öcalan’ın “Mücadelemiz sayın Öcalan ve Kürdistan özgür..

Teröristbaşının yeğeni Yeşil Sol Parti’li Ömer Öcalan’dan skandal sözler

Bebek katili Abdullah Öcalan’ın yeğeni HDP’nin paravan partisi Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan katıldığı bir toplantıda skandal sözler sarf etti. Ömer Öcalan’ın “Mücadelemiz sayın Öcalan ve Kürdistan özgür olana dek devam edecek.” ifadelerine tepki yağdı.

Teröristbaşının yeğeni Yeşil Sol Parti’li Ömer Öcalan’dan skandal sözler

Terörist elebaşı Abdullah Öcalan’ın yeğeni HDP’nin paravan partisi Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, katıldığı bir toplantıda, skandal sözler sarf etti.

Yeşil Sol Parti Şanlıurfa Milletvekili Ömer Öcalan, vermiş oldukları sözde mücadelenin terör örgütü PKK elebaşı Abdullah Öcalan için olduğunu açıkladı.

İSTİSMARA DEVAM EDİYORLAR

“Ailelerimizle örgütlü ve özgür yaşamı büyütüyoruz” temalı bir programa katılan Öcalan, skandal nitelikte sözler sarf etti. İmralı’da tutuklu terör elebaşı Abdullah Öcalan’ın yeğeni olan Öcalan, “Mücadelemiz sayın Öcalan ve Kürdistan özgür olana dek devam edecek.” dedi.

Toplantıya, Yeşil Sol Parti milletvekilleri Burcugül Çubuk, Ömer Öcalan, Kezban Konukçu, Yeşil Sol Parti İstanbul Eşbaşkanı Murat Kalmaz katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL