Gündem Manşet

TOKİ’den yüklenicilerini dolandırmak isteyenler hakkında suç duyurusu

TOKİden yüklenicilerini dolandırmak isteyenler hakkında suç duyurusuABONE OLÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, yöneticilerinin isimlerini kullanarak “sahtecilik ve dolandırıcılık” girişiminde bulunanlarla ilgili suç duyurusunda bulundu.   TOKİ’nin sosyal..

TOKİ’den yüklenicilerini dolandırmak isteyenler hakkında suç duyurusu

TOKİden yüklenicilerini dolandırmak isteyenler hakkında suç duyurusuABONE OLÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, yöneticilerinin isimlerini kullanarak “sahtecilik ve dolandırıcılık” girişiminde bulunanlarla ilgili suç duyurusunda bulundu.

 

TOKİ’nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, TOKİ yöneticilerinin isimlerini kullanarak kurumun yüklenicilerini telefonla arayan, “sahtecilik ve dolandırıcılık” girişiminde bulunan kişilerin tespit edildiği belirtildi.

 

Arayan numarayla ilgili suç duyurusunda bulunulduğu ve yasal takip başlatıldığı ifade edilen açıklamada, “Yüklenicilerimiz ve vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamamaları için, 535 … .. 14 numaralı ya da herhangi bir telefon numarasından yapılabilecek aramalara itibar etmemeleri, olası bir durumda güvenlik güçlerine bilgi vermeleri önemle duyurulur” uyarısı yapıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL