Gündem Manşet

Türkiye’nin iletişimi için güç birliği

Türkiyenin iletişimi için güç birliği Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un başkanlığında düzenlenen ‘Basın Müşavirleri İstişare Toplantısı’nda Türkiye’nin iletişim stratejisi ele alındı.   Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen “Basın Müşavirleri İstişare Toplantısı”na bakanlıkların,..

Türkiye’nin iletişimi için güç birliği

Türkiyenin iletişimi için güç birliği Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un başkanlığında düzenlenen ‘Basın Müşavirleri İstişare Toplantısı’nda Türkiye’nin iletişim stratejisi ele alındı.

 

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde gerçekleştirilen “Basın Müşavirleri İstişare Toplantısı”na bakanlıkların, Cumhurbaşkanlığı’na bağlı başkanlıların ve ofislerin basın ve halkla ilişkiler müşavirleri katıldı.

 

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğindeki çalışmaların ulusal ve uluslararası kamuoyuna mal edilmesi noktasında basın müşavirlerinin önemli konumda olduğunu vurguladı.

 

Yalan ve dezenformasyona karşı mücadele

 

Toplantıda, son dönemde karşı karşıya kalınan yalan, dezenformasyon ve gerçeğin çarpıtılması çabalarına karşı daha dikkatli ve güçlü mücadelenin gereği vurgulandı.

 

Kriz ve süreç iletişimi bağlamında etkin ve hızlı koordinasyonun önemine işaret edildi.

 

Türkiye’nin iletişim stratejisi ve uygulamaları hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, kamu kurum ve kuruluşları arasında iletişim planlamasının yapılması ve koordinasyonun güçlendirilmesi gerektiği sonucuna varıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL