Manşet Siyaset

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan Meral Akşener’e sert tepki!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ”İP Müdiresi Meral Akşener’in hezeyan dolu açıklamalarını dinleyince İsrail Büyükelçisi konuşuyor sandık.” dedi Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan Meral Akşener’e sert tepki! Ülkü..

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan Meral Akşener’e sert tepki!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım, ”İP Müdiresi Meral Akşener’in hezeyan dolu açıklamalarını dinleyince İsrail Büyükelçisi konuşuyor sandık.” dedi

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’dan Meral Akşener’e sert tepki!

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabından Meral Akşener’e tepki gösterdi.

Ülkü Ocakları Genel Başkanı Yıldırım’ın açıklamaları şu şekilde;

İP Müdiresi Meral Akşener’in hezeyan dolu açıklamalarını dinleyince İsrail Büyükelçisi konuşuyor sandık.

Ne yazık ki Türkiye ve Dünya’da olup bitenlerden habersizdir! Oysa Bilge Liderimiz 10 ve 17 Ekim tarihlerindeki Grup Toplantısında İsrail’in katliamlarını ve Hamas ile ilgili düşüncelerini çok net bir şekilde ifade etmiştir.

Şunu da açıkça söylemeliyiz ki; bu müdirenin Milliyetçilik üzerine yaptığı ve yapacağı hiçbir sözün kıymeti harbiyesi yoktur! Çünkü kendisi seçim zamanında “burası kürdistan” diyen bir bölücüye sesini çıkartamamış, şehit bacısına küfreden bir alçağa kol kanat germiş kişidir.

Bilge Liderimiz Sayın Devlet Bahçeli’nin şu sözünü kendisine hatırlatıyor ve belki zor olacak ama asgari düzeyde de olsa insani değerleri savunmaya davet ediyoruz! “Gazze’deki toplu katliamı ve soykırıma varan İsrail şiddetini idrak etmek için Filistinli olmaya gerek yoktur, birilerinin iddia ettiği gibi Arap olmaya gerek yoktur, hatta Müslüman olmaya da gerek yoktur, sadece insan olmak, insani değerleri savunmak kâfidir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL