Manşet Siyaset

Ülkü Ocakları’ndan bolluk ve bereket dayanışması

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı Üniversite Birimi; Muharrem Ayı vesilesiyle, Cuma namazından sonra vatandaşlara aşure ikramında bulundu. Ülkü Ocakları’ndan bolluk ve bereket dayanışması Aşure dağıtımına Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanı..

Ülkü Ocakları’ndan bolluk ve bereket dayanışması

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı Üniversite Birimi; Muharrem Ayı vesilesiyle, Cuma namazından sonra vatandaşlara aşure ikramında bulundu.

Ülkü Ocakları’ndan bolluk ve bereket dayanışması

Aşure dağıtımına Ankara Ülkü Ocakları İl Başkanı Abdullah Yüksel, Teşkilatlardan sorumlu Teşkilat Başkanı Suat Yılmazzobu, Teşkilatlardan sorumlu Teşkilat Başkan Yardımcısı Emre Bal ve Üniversite Birimi Teşkilatı katıldı.

Vatandaşlarla Cuma namazından sonra bir araya gelen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanlığı, Abdullah Yüksel’in önderliğinde vatandaşlara aşure dağıtımı yaparak, vatandaşların Muharrem Ayı’nı tebrik etti.

Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Yüksel, yaptığı açıklamada; “İçerisinde bulunduğumuz Muharrem Ayı’nda burada olmak mutluluk verici. Bu vesileyle tüm halkımızın aşure gününü tebrik ediyorum. Bu ay insanlık tarihini yakından ilgilendiren birçok önemli hadiseye tanıklık etmiştir. Muharrem Ayı tarihimizde ve İslam aleminde önemli bir gün. Yardımlaşmanın, dayanışmanın ve kaynaşmanın bir sembolü olarak değerlendirilebilir.” dedi.

Yüksel, Muharrem Ayı’nda emeği geçen herkese teşekkür ederken ve her yıl olduğu gibi bu senede aşure ikramı geleneğini devam ettirdiklerini belirterek Türk İslam aleminin Muharrem Ayı’nı kutladığını söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL