Manşet Spor

Ümit Özat verdiği sözü tuttu: Saçını kırmızıya boyattı

“Icardi, 20 gol atarsa saçımı kırmızıya boyarım” diyen Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ümit Özat verdiği sözü tuttu. Saçlarını kırmızıya boyattığı anları yayınlayan Özat, “Bizde söz namustur.” dedi. Ümit Özat verdiği sözü..

Ümit Özat verdiği sözü tuttu: Saçını kırmızıya boyattı

“Icardi, 20 gol atarsa saçımı kırmızıya boyarım” diyen Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ümit Özat verdiği sözü tuttu. Saçlarını kırmızıya boyattığı anları yayınlayan Özat, “Bizde söz namustur.” dedi.

Ümit Özat verdiği sözü tuttu: Saçını kırmızıya boyattı

Fenerbahçe’nin eski futbolcusu ve efsane kaptanı Ümit Özat, Mauro Icardi’nin sezonu 20 golle tamamlaması halinde saçını kırmızıya boyatacağını açıklamıştı.

İCARDİ’DEN ÜMİT ÖZAT’A ÇAĞRI

Ankaragücü maçında 2 kez ağları havalandırarak gol sayısını 21’e yükselten Icardi, “Icardi, 20 gol atarsa saçımı sarı-kırmızıya boyarım” diyen Fenerbahçe’nin eski kaptanı Ümit Özat’a çağrı yaptı.

detail-photo-fancybox-0

“SÖZÜNÜ TUTACAĞINI UMUYORUM”

Sosyal medya hesab ıInstagram’dan bir paylaşım yapan İtalyan asıllı Arjantinli Icardi, “Ümit sözünün arkasında bir adam olduğunu ve sözünü tutacağını umuyorum. Bütün taraftarımız ve ben, seni sarı kırmızı saçla görmeyi bekliyoruz.” ifadelerini kullandı.

detail-photo-fancybox-1

‘BENİM ZAMANIMDA BU KADAR RAHAT GOL ATAMAZDIN’

Icardi’ye cevap veren Özat, “Mauro Icardi öncelikle seni ve takımını tebrik ediyorum. Camiana, arkadaşlarına ve hocana sorabilirsin. Büyük golcüsün ama 2001-2007 arasında, benim kaptanlığını yaptığım Fenerbahçe’ye denk gelseydin, ne şampiyon olurdun, ne de bu kadar rahat gol atardın. Büyük futbolcusun ama en büyük değilsin.” diye konuştu.

detail-photo-fancybox-3

ÖZAT’TAN İCARDİ’YE: BİZDE SÖZ NAMUSTUR

Özat, daha sonra ise “Sözümü tuttum” diyerek saçlarını boyattığını gösteren fotoğrafını paylaştı. Özat yaptığı açıklamada, “Bizde söz namustur.” dedi.

detail-photo-fancybox-4

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL