Manşet Spor

Vitor Pereira’nın yardımcısı Filipe Almeida tarihe geçti Mourinho ile birlikte…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın yardımcısı Filipe Almeida, 2013 yılında UEFA Pro Lisans kursunu Nuno Espirito Santo, Fonseca ve Conceiçao’yu geride bırakarak birinci bitirdi. Almeida, Mourinho ile birlikte bu kursta..

Vitor Pereira’nın yardımcısı Filipe Almeida tarihe geçti Mourinho ile birlikte…

Fenerbahçe Teknik Direktörü Vitor Pereira’nın yardımcısı Filipe Almeida, 2013 yılında UEFA Pro Lisans kursunu Nuno Espirito Santo, Fonseca ve Conceiçao’yu geride bırakarak birinci bitirdi. Almeida, Mourinho ile birlikte bu kursta 17 puan alan tek hoca olarak adını tarihe yazdırdı. 

Vitor Pereira’nın yardımcısı Filipe Almeida tarihe geçti Mourinho ile birlikte…

Fenerbahçe, Vitor Pereira ile birlikte bu sezona iyi bir başlangıç yaptı. Portekizli teknik adamın başarısında hiç şüphesiz yardımcısı Filipe Almeida’nın da büyük payı var. Portekizli hoca, Pereira’nın sağ kolu… Fenerbahçe Teknik Direktörü nerede görev alırsa alsın onu yanında götürüyor.

Filipe Almedia bilgi ve birikimiyle dikkat çekiyor. 2013 yılında UEFA Pro Lisans Kursu’nu ilk sırada tamamlayan Almeida, Nuno Espirito, Fonseca ve Conceiçao gibi ünlü hocaları geride bıraktı.

Almeida bu kursta 17 puan alan iki hocadan biri… Bir diğer teknik adam ise Roma’yı çalıştıran Jose Mourinho… Almeida, Sarı-Lacivertliler’in etkili futbolunda en önemli etkenlerden…

Portekizli çalıştırıcı, teknik, taktik, antrenman metodu, psikoloji ve iletişim alanında uzman. Vitor Pereira, yardımcısı Filipe Almedia ile birlikte müthiş bir enerji yakalamış durumda.

F.Bahçe, 5 büyük lig ve Süper Lig ‘de ilk golü atma becerisi yüzde100 olan 4 takımdan biri oldu. Kanarya’nın dışında liginde ilk golü atma başarısı yüzde 100 olan diğer takımlar Chelsea (4’te 4), Milan (3’te 3) ve Roma (3’te 3)…

 

Kaynak: Takvim

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Yorum yapabilmek için buradan üye girişi yapınız.

İlgili Haberler

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL