Güncel Manşet

WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Sesli mesaj kabusu bitiyor

WhatsApp, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için bir özelliği daha devreye almaya hazırlanıyor. Yapılan duyuruya göre, yeni özellikle sesler metne dönüştürülecek. Ayrıca kullanıcılar sesli mesajlar içerisinde arama da yapabilecek. WhatsApp yeni özelliği..

WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Sesli mesaj kabusu bitiyor

WhatsApp, kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için bir özelliği daha devreye almaya hazırlanıyor. Yapılan duyuruya göre, yeni özellikle sesler metne dönüştürülecek. Ayrıca kullanıcılar sesli mesajlar içerisinde arama da yapabilecek.

WhatsApp yeni özelliği duyurdu! Sesli mesaj kabusu bitiyor

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından biri olan WhatsApp, yeni beta sürümüyle kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmak için yeni bir özelliği daha yayına almaya hazırlanıyor.

SESLİ MESAJLAR METNE DÖNÜŞTÜRÜLEBİLECEK

Geliştiriciler, sesli mesaj uygulamasını daha iyi bir hale getirmek için kolları sıvadı. Uygulamanın yeni sürümünde sesli mesajların otomatik metne dönüştürülmesi sağlayan özellik kullanıma açıldı. Bu özellik, istenmeyen durumlarda da kapatılabiliyor.

SESLİ MESAJ İÇİNDE DE ARAMA YAPILABİLECEK

Yeni özellik sayesinde artık gelen sesli mesajların dinlenemeyeceği durumlarda kullanıcılar sesli mesajları metne dönüştürebilecek. Ayrıca uygulama içinde yapılan aramalarda metinlerin yanı sıra sesli mesajlar da taranabilecek. Yani kullanıcılar, WhatsApp’ta arama yaparak sesli mesajlarda yer alan kelimeleri de bulabilecek.

Öte yandan WhatsApp son olarak geçtiğimiz hafta çoklu telefon desteği özelliğini kullanıma açmıştı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL